Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Aralık 2020 Çarşamba 20:36:44

Son Güncelleme: 30/12/2020 20:35:41

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları kim? Konusu ne? Doğduğun Ev Kaderindir kimin eseriydi

Tv8'in iddialı yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam 4. bölümüyle ekranlara geliyor. Zeynep'in iki dünya arasında kalmış zorlu hayatını anlatan Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları kim? Konusu ne? Doğduğun Ev Kaderindir kimin eseri? her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar…

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları kimler? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ne? Doğduğun Ev Kaderindir kimin eseri her yerde aranmaya başladı. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın kaleme aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dram yüklü bir hikayenin anlatıldığı dizide, detaylar da çok merak ediliyor. Biz de sizler için bunları derledik.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR ESERİ KİMİN?

Doğduğun Ev Kaderindir, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız eserinden esinlenerek oluşturulan bir hikaye…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizide; Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir gibi isimler yer alıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NE?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çekimleri İstanbul’un Beşiktaş ve Beykoz ilçelerinde gerçekleşiyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı