Doktorlar dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Saat kaçta yayınlanacak

Bir döneme damgasını vuran Doktorlar dizisi Corona virüs nedeniyle birçok dizinin setinin durduğu bu dönemde yeniden yayınlanacak. Tekrar bölümleriyle reyting rekorları kıran Doktorlar hangi kanalda ne zaman yayınlanacak? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde cevapladık.

Doktorlar dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Saat kaçta yayınlanacak

Hemen hemen her yıl tekrar bölümleri yayınlanan Doktorlar dizisi 6 Nisan 2020 itibariyle bir kez daha ekranlara gelecek. Corona virüs nedeniyle ekranların oldukça boş olduğu dönmede izleyici karşısına çıkacak olan Doktorlar dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Saat kaçta yayınlanacak? Detaylar haberimizde...

Medyapım’ın yapımcılığı üstlendiği dizinin başrollerinde Kutsi, Yasemin Özilhan, Melike Güner, Bekir Aksoy, Yağmur Atacan ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi sevilen isimler yer alıyor.

Doktorlar ne zaman başlıyor? Hangi kanalda saat kaçta

Ekranların klasiği haline gelen Doktorlar dizisi 6 Nisan Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da teve2 ekranlarında olacak.

Doktorlar dizisinin konusu ne?

Doktorlar dizisinde doktorların hastane yaşantıları, ev yaşantıları, sosyal hayatları ve aşkları konu edilmiştir. Yabancı dizi olan Grey’s Anatomy uyarlaması olduğu için yurt dışında da büyük ilgi görmüştür.

YORUM EKLE