Doya Doya Moda kim elendi? 13 Mart kim birinci oldu? Gülşah'a ne olacak

Doya Doya Moda kim elendi, bu hafta kim gitti? TV8'de yayınlanan ve çok sevilen gündüz kuşağı programı Doya Doya Moda'da haftanın finali bugün yaşandı. Hafta içi her gün ekrana gelen Doya Doya Moda'da bu hafta en yüksek puanı alan kişi birinci olurkeni en düşük puanı toplayan kişi elendi. Öte yandan bu hafta Ferdanur'un diskalifiye olmasının ardından Gülşah için de verilecek karar merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda kim elendi? Doya Doya Moda kim birinci oldu? İşte Doya Doya Moda 13 Mart günü yaşananlar...

Doya Doya Moda kim elendi? 13 Mart kim birinci oldu? Gülşah'a ne olacak

Hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicisini ekrana kilitleyen Doya Doya Moda yarışmasında 9 - 13 Mart haftasının kazanan ve elenen ismi belli oldu. Haftanın beş farklı gününde, beş farklı konseptin ekrana geldiği yarışmada jüri, yarışmacıları tek tek değerlendiriyor. Her yarışmacıyı ayı ayrı puanlandıran jüri, haftanın birinicisini ve eleneni belirliyor. Peki bu hafta Doya Doya Moda yarışmasından kim elendi? Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta kim altın kolyeyin sahibi oldu? Gülşah'a ne oldu? İşte 9 - 13 Mart haftasının birinicisi ve elenen ismi...

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasının bu haftasında en düşük puanını alan ve yarışmaya veda eden isim belli olduğunda haberimizde yer alacak.

DOYA DOYA MODA BU HAFTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Haftanın birincisikim oldu henüz belli olmadı.

DOYA DOYA MODA'DA DİSKALİFİYE ŞOKU

Doya Doya Moda'da bu hafta Ferdanur, kamera arkasında yarışma kurallarının dışına çıktığı söylenerek diskalifiye edildi. Benzer hareketler yapan Gülşah'ın durumu ise bugün belli oldu. Peki Doya Doya Moda Gülşah diskalfiye mi oldu? 

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ KİMLER?

Büyük beğeniyle izlenilen Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez oturuyor.

YORUM EKLE