Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

13 Temmuz 2020 Pazartesi 02:25:28

Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kimler? Adları ne? Kaç yaşındalar

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda geçtiğimiz hafta sezon finali yapmış ve ilk sezonun şampiyona belli olmuştu. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği yarışma programı Doya Doya Moda yeni sezon yarın başlıyor. Hal böyle olunca Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kimler? Adları ne? Kaç yaşındalar her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu soruları haberimizde yanıtladık.

TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Doya Doya Moda yeni sezonu başlıyor. 3 Temmuz Cuma günü 1. Sezon finalinde şampiyonunu belirleyen Doya Doya Moda, yeni sezona ara vermeden devam edecek. Jüri koltuğunda ülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’in oturduğu Doya Doya Moda’nın yeni bölümleri 13 Temmuz itibariyle yayınlanmaya başlayacak. 

42 beden ve üzeri bayanların şıklık adına birbirleriyle kıyasıya mücadele verdiği yarışma Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarının kim olduğu merak konusu oldu. Yarışmayı takip eden herkes Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kimler? Adları ne? Kaç yaşındalar soruları aramaya başladı. 

Doya Doya Moda yeni sezon ne zaman başlayacak? Saat kaçta

Doya Doya Moda yeni sezon 13 Temmuz’da öğlen saat 12.30’da Tv8 ekranlarında yayınlanacak. Yarın başlayacak olan Doya Doya Moda 2. sezon yarışmacıları kimler?

Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarının adları ne? Kaç yaşındalar

Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacılarından bazıları Aslı Adıyaman, İmani Dolar ve Birben Coşkun olarak biliniyor. 

Doya Doya Moda ilk sezon şampiyonu kim oldu?

Doya Doya Moda’da şampiyon olan isim 3 Temmuz Cuma günü belli oldu. Doya Doya Moda ilk sezonunda alınan puanlar doğrultusunda; 4. Hanzade, 3. Su, 2. Sündüz, 1. ise Betül oldu. Doya Moda şampiyonu olan isim Betül, 50 bin TL’lik ödülü de almaya hak kazandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı