Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

21 Temmuz 2020 Salı 00:47:32

Doya Doya Moda yeni yarışmacı Rümeysa Küçükislamoğlu kim? Nereli

TV8 ekranlarının sevilen moda yarışması Doya Doya Moda yeni sezonuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz cuma en düşük puanı alarak yarışmaya veda eden Aslı yerine yeni bir yarışmacı geldi. Doya Doya Moda'ya 20 Temmuz Pazartesi günü Rümeysa Küçükislamoğlu dahil oldu. İzleyiciler de Doya Doya Moda yeni yarışmacı Rümeysa Küçükislamoğlu kim? Nereli? çok merak etti. Detaylar haberimizde…

TV8’de hafta içi her gün ekranlara gelen Doya Doya Moda’nın 2. sezonu geçtiğimiz hafta başladı. Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez’in oturduğu yarışmaya birbirinden iddialı yeni büyük beden kadınlar dahil oldu. Her gün konsepte uygun en iyi kombini yapmaya çalışan yarışmacılardan her hafta biri birinci olup kolyeyi alırken, en düşük puanı alan da eleniyor. Geçtiğimiz hafta Doya Doya Moda’ya veda eden Aslı oldu. 20 Temmuz Pazartesi yeni bir haftanın başladığı Doya Doya Moda yarışmasına Rümeysa Küçükislamoğlu dahil oldu. Peki Doya Doya Moda yeni yarışmacı Rümeysa Küçükislamoğlu kim? Nereli?

Rümeysa Küçükislamoğlu kimdir? Nereli 

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Rümeysa Küçükislamoğlu, 24 yaşında ve aslen Rizeli. Çiğ köfteci dükkanı işletiyor. 44 beden giyiniyor. Oldukça iddialı olan Rümeysa rakiplerini tek tek eleyeceği söyledi. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı