Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

24 Kasım 2020 Salı 21:47:19

Son Güncelleme: 24/11/2020 21:47:25

EDHO 173. bölüm izle 24 Kasım ATV full tek parça Son BölümEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yavuz masada kalacak

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izle. ATV ekranlarında  masadaki hükümdarlık savaşlarının işlendiği sezonlara damgasını vuran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. yeni bölümde neler olacak? Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümü yani 17 Kasım da 172. bölümü ile kim öldü dedirten sahnelere ortaklık ettiğimiz çok izlenilen ve izle linki adeta yüzbinleri bulan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Kasım 2020 son bölüm izle Eşkıya  Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm full izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm tamamı izle! EDHO 24 kasım son bölüm neler olacak? EDHO yeni bölümde neler olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izle. ATV ekranlarında  masadaki hükümdarlık savaşlarının işlendiği sezonlara damgasını vuran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. yeni bölümde neler olacak? Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümü yani 17 Kasım da 172. bölümü ile kim öldü dedirten sahnelere ortaklık ettiğimiz çok izlenilen ve izle linki adeta yüzbinleri bulan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Kasım 2020 son bölüm izle Eşkıya  Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm full izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm tamamı izle! EDHO 24 kasım son bölüm neler olacak? EDHO yeni bölümde neler olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm full izle!

Yeni Polat Alemdar dedirten karakter Hızır’ın yeğeni Alpaslan geçtiğimiz bölümde iyice aktifleşmiş ve tek başına dünyaya hükmedercesine savaş açmıştı. EDHo 173. bölüm izle linkinde karşımıza çıkacak detayda hapse giren alparslan’ın bıçaklanma sahnelerine ortaklık edeceğiz. Alparslan 173. bölüm neler yapacak. ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü izle. EDHO 173. bölüm tamamı izle. EDHO son bölüm tek parça izle! Yayınlandığı günler rekorlar kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm izle neler olacak? EDHO son bölüm tek parça izle yayını sizlerle. Yaman Korkmaz öldü mü ölecek mi soruları ile gündem meşgul iken geçtiğimiz hafta ölmediği ölmeyeceği ortaya çıkmıştı.

Hızır’ın dost tarafı ıssız kaldı

Korkmaz ailesi Hızır’ın etrafını çevrelemişken bir yandan Dayı Korkmaz, Derman Korkmaz, Selman Korkmaz, Yaman Korkmaz derken iyice Hızır’ın dost tarafı ıssız kaldı

Alparslan hapishanede

Geçtiğimiz bölüm sonuna doğru hpse giren Alparslana bıçaklı saldırı olacağı haberi sosya medyada oraya atılmıştı. Alparslan’ın başına silah dayalı hali de EDHO 173. bölüm izle linkinde çok konuşulacak. Derman Korkmaz hapishanede Alparslan’ı bıçaklatacağı söylenirken bakalım bu durum böyle mi oldu.  Korkmazlar masaya oturmazsa Alparslanı hapishane de bıçakalaacaklarını ima etmişlerdi. 

 

Alparslan ufak sıyrıklarla atlatacak

Alpraslana düzenlenen saldırı herkesi korkuttuğu EDHO 173. bölüm izle linkinde küçük yaralarla atlasa da Alpaslan Sağ Salim hapishaneden çıkacak. Bilindiği üzere çok dikkat çekmese de geçtiğimiz bölümde Derman Korkmaz, Dayı korkmaz ve Selman Korkmaz2ı çağırmış ve bir plan dahilinde konuşuyorlardı. Baba Hamdi Korkmaz’ında istediği gibi masaya korkmaz ailesinin de oturmasını istemeleri buna sebebiyet vermişti.

Tehdit etmişti

Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Derman Korkmaz aracılarla gönderdiği tehditlerde Alparslanı öldürürüz demesi sonrasında EDHO 173. bölüm izle linkinde Dayı Korkmaz, Selman Korkmaz masadaki yerini alacak.  Hızır canından çok sevdiği Alparslan için bu bu teklife evet diyecek . İlk önce haşmet’e masadakiler Hayır desede onlar için yaptığı fedakarlık akıllarına gelince masadakiler Haşmet ve Hızır’ın dediği plana uyuyacak.

Bahar ortalığı karıştıracak

Özellikle Yavuz’un ölmemesi ve masadakilerin Yaman Korkmaz’ı tekrardan affedip masayaoturtması Bahar’ın ortalığı karıştırması için büyük bir fırsat olacak ken Bahar bu bölümde tekrardann ortalığa zehir saçan sözler söylüyor . Bu sefer Bahar’ın söylediği sözlerden zehirlenecek kişi façalı olacak .Çünkü kendisi de intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor.

Alparslan ve Hızır2ı yok etme planları son bulmayacak

Başlarının emri ile EDHO 173. bölüm izle de de Alparslan’ı yok etme planı  ve Hızır yok etme planı hiçbir zaman son bulmayacak ve bunun içinde Ceylan devreye girecek. Özellikle Alpaslan’ın omayışı ve derinclerle aradaki bağ kuracak bir kişi var o Ebru . yanına da Ceylan alıp Derinciler ile birlikte Alparslan’ı hapishaneden çıkaracaklar .

Alpaslan savaşa devam edecek

Bakılacak olunursa bu bölüm yani EDHO 173. bölüm izle inkinde Hızır2ın büyük bir planı olduğunu göreceğiz. Çünkü Korkmaz ların hainlik yapacağını masada sulh içinde kalmayacaklarını Hatta Alpaslan öldürmek elinden geleni yapacaklarını çok iyi biliyor.

Yavuz infaz ediliyor

Yavuz masada Hızır tarafından infaz edileceği EDHO 173. bölüm izle linkide  Hızır2ın masa da bir kişi faza dediği sözleri fragmana damgasını vurmuşken bu kişinin de YAvuz olduğu bu bölümde ortaya çıkacak. BöÇünkü öyle bir şey söylüyor ki fragmanda Bu masada bir kişi fazla diyor kızdır yanında da o sırada Yavuz var Sen bir kişiye uzun kafasına sıkacağı biliniyor. Yaman Korkmazlar için Yavuz çok önemli olmaması

Polat Alemdar dizide mi

Yıllar öncesinde Kurtlar Vadisinde Çakır ve Polat2ı bilmeyen yoktur. Son zamanlarda ortaya atılan iddialarda Necati Şaşmaz2ın EDHO2ya dahil olacağı iddia edimişti. Bu haberler en son net olarak dün ayyuka çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölüm izle 24 Kasım 2020

EDHO 173. bölüm izle linkinde de Alparslan devrede olacak. Baş karakterlerden olan Alparslan EDHO 173. bölüm izle linkinde yukarıda da dediğimiz gibi ölmeyecek. Alparslan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 173. bölüm izle linkinde bakalım neler yapacak?  Amcası Hızır’ın karşısında olarak görenler Alparslan’ın amcasına asla kazık atmayacağını bilmeleri gerekliliğinin öğretildiği ve raconları ile karşılaşıldığı EDHO 173. bölüm izle linki de çok araştırılacak.

ATV’nin sezonlara damgasını vuran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölümü ile sevenleriyle buluştu. Dizinin bitmesi ile birlikte en çok merak edilen ve google ı aşındıran konu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. Bölümünde neler yaşandı sorusu olurken,  Bu bölümün adeta Alparslan’ın üzerine kurulu olduğunu söyleyebiliriz. Siz de EDHO 173. bölümünü izlemek için geldiğiniz haberimizde EDHO tek parça halinde ATV resmi internet sitesi üzerinden diziyi izleyebileceğinizi söyleyebiliriz. EDHO 173. bölüm full izlemek için kanalın resmi internet sayfasına olduğu gibi youtube kanalından da EDHO son bölüm yani EDHO 173. bölüm izleyebilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı