Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 23:57:39

EDHO Yaman Korkmaz öldü mü? Yaman ölecek mi? Engin Benli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrıldı mı?

EDHO Yaman öldü mü? EDHO Yaman Korkmaz diziden ayrılacak mı? ATV ekranların sevilen dizisi EDHO’da Engin Benli diziden çıkıyor mu? Bu bölüm bir çok Korkmaz’ların katılacağı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Yaman Korkmaz ölecek mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaman öldü mü? Engin Benli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldı mı?

ATV ekranların fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefesleri kesen bir bölümle ekrana geldi. EDHO’da Yaman Korkmaz ölecek mi? EDHO Yaman diziye veda mı ediyor. Alpaslan Çakırbeyli muhteşem operasyonuyla kimsenin giremediği yere girdi ve Yaman’ı bıçakladı. Peki yaman ölecek mi? Yaman Korkmaz diziye veda mı ediyor!

EDHO Yaman ölecek mi?

EDHO’da ilk gelen bilgilere göre Yaman Korkmaz çekimlerine devam ediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bize gelen bir Yaman Korkmaz ayrılığı yok. Yaman karakteri yaşayacak ve ölmeyecek. Bir çok korkmaz gelmesi Yaman Korkmaz ayrılacak mı sorularını beraberinde getirdi ancak Yaman Korkmaz ölmeyecek.

Engin Benli EDHO’dan ayrılacak mı?

Engin Benli, EDHO’dan ayrılmayacak. Behzat Façalı’yı vurmasıyla oldukça güçlenen Yaman karakteri sezon sonuna kadar anlaşması olduğu gelen bilgiler arasında. Bir düşman bu kadar hızlı ölürse EDHO düşman bulamaz. Bu sebeple EDHO’dan Engin Benli ayrılmayacak.

Yaman Korkmaz’lı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kaldığı yerden devam edecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı