Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

2 Ekim 2020 Cuma 00:42:51

Ekim ayı burç yorumları!

Astroloji uzmanları tarafından Ekim ayı burç yorumları açıklandı. Peki, Ekim ayı burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Aşk, sağlık ve finansal konularda Ekim ayı burç yorumunuz neler söylüyor? Venüs hangi burçları aşk ve ilişkilerde destekliyor? Mars ve Satürn çatışmasının sonuçları neler olacak? İşte detaylar…

Astroloji uzmanları tarafından Ekim ayı burç yorumları açıklandı. Peki, Ekim ayı burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Aşk, sağlık ve finansal konularda Ekim ayı burç yorumunuz neler söylüyor? Venüs hangi burçları aşk ve ilişkilerde destekliyor? Mars ve Satürn çatışmasının sonuçları neler olacak? İşte detaylar…

Ekim ayı gökyüzü hareketleri açısından son derece yoğun ve çatışma dolu geçecek. Ekim ayının ilk gününü Dolunay ile açıyoruz. 1 Ekim Perşembe günü Koç burcunda meydana gelecek olan Dolunay, yönetici gezegeni olan Mars’ın geri hareketi üzerinde etkili olacak. Mars ile birlikte hem Satürn hem de Plüton, Dolunay’dan etkilenecek gezegenler olacaktır. Koç burcundaki Dolunay’ın etkilerini önümüzdeki 10 günlük süreç boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Bu nedenle Ekim ayının ilk iki haftasında Koç temasının hakim olacağını belirtelim. Astroloji uzmanları tarafından açıklanan Ekim ayı burç yorumları okunurken; mutlaka yükselen burç yorumları da takip edilmelidir.

Yükselen burç yorumları hayatımızdaki günlük gelişmelerle ilgili önemli ipuçları vermektedir. Astroloji de Koç burcunun sembolize ettiği çok önemli kavramlar vardır. En önemli sembolik özellikleri yenilik, hedefler, liderlik, eğlence, iyimserlik ve cesaret olarak açıklanabilir. Dolayısıyla, Ekim ayı hem yenilenme hem de hedeflerinize doğru sağlam adımlarla ilerlemeniz için güzel bir dönem olarak değerlendirilmelidir. Yarışma ve rekabet duygularının önplana çıkacağı bu süreçte iş ve kariyer hayatınızda yeni gelişmeler meydana gelebilir. Hedef belirleyebilir ve bu doğrultuda adımlar atmak için gerekli olan enerjiye sahip olabilirsiniz. Hem ilişkilerinizde hem de fiziksel görünümüzde değişim yapma ihtiyacınız artmaya başlayacaktır. Ayrıca, eğlenmeye de daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu durum sosyal hayatınızın renklenmesine olanak sağlayacaktır.

Yeni başlangıçlara adeta tutkulu bir şekilde sarılacaksınızdır. Flörtlere açık olacağınız bu süreçte aşk konusunda da şanslı olacaksınız. Zira, Koç temasının hakim olduğu bu dönemde cesur ve riskli hamleler yapabilirsiniz. Duygularınızı bastırmak yerine girişken ve atak olabilirsiniz. Lakin, arkadaşlık ilişkileri açısından sıkıntılı bir dönem yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Kimseye eyvallahınızın olmayacağı bu dönemde ilişkilerinizi bir kalemde silip atabilecek özgüvene ve cesarete sahip olabilirsiniz. Kendinize verdiğiniz değerin arttığını hissedeceksiniz. Hayattaki önceliklerinizin değiştiği vurgusu yapmamız gerekiyor. Finansal konularda ise fazla cesur hamlelerde bulunarak sıkıntı yaşabilirsiniz. Lakin, hayatta hedefi olan ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüten insanlar her zaman kazançlı olmuştur. Örneğin yeni bir araç satın almak istiyorsanız daha fazla birikim yapmaya başlayacaksınız. Yeni bir eve çıkmak isteyenler ise alışverişlerini bu doğrultuda gerçekleştirecektir. Yani, hayatınızla ilgili alacağınız her karar belirlediğiniz hedef doğrultusunda şekillenmeye başlayacaktır. Uzun vade de kazançlı çıkacağınız adımlar atacaksınız. Önümüzdeki 10 günlük süreç boyunca tüm burçların en çok dikkat etmesi gereken konu öfke kontrolü olacaktır.

Ani tepkiler vermeye meyilli olacağınız bu süreçte öfkeyle kalkıp zararla oturmamanın yollarını bulmanız gerekebilir. Koç ve Terazi burçları arasında etkileşim meydana gelecektir. Bu durum egoların ön plana çıkmasına ve odaklanma problemlerine neden olacaktır. Özellikle ilişkilerde kimin daha baskın olduğu noktasında problemler yaşanabilir. Benlik bilincinin artacağı bu dönemde duygularınız, kararlarınız ve hayata bakış açınız tamamen değişim gösterebilir. Özgüveniniz yükseleceği için radikal kararlar almaktan kaçınmayacaksınız. Eski arkadaşlarınızla iletişim kurma isteğiniz artabilir. Geçmişe duyulan özlem, ilişkilerde samimiyet ve dürüstlük arayışı artabilir. Bu süreçte yalnızlığa daha çok önem vermeye başlayabilirsiniz. Kendi başınıza vakit geçirmekten, hobilerinize zaman ayırmaktan keyif alacaksınız. Sosyal hayatınızda renkli ve eğlenceli anlar yaşansa dahi yalnızlık ihtiyacınız baskın duygu olacaktır.

Koç burcu Ekim ayının en şanslı burcu olarak karşımıza çıkıyoruz. Özellikle finansal konularda verimli bir süreç yaşayacaksınız. Liderlik özelliklerinizi yansıtabileceğiniz çalışma alanları ortaya çıkacaktır. Aşk ve ilişkilerde ise ne istediğinize karar vermeniz gerekebilir. Geleceğe yönelik planlarınız şekillenmeye başlıyor.

Boğa burcu için Ekim ayında öne çıkan konular iş ve finansal odaklı olacaktır. Hayatınızda yenilik ihtiyacı hissedebilirsiniz. Finansal olarak birikim yapmaya odaklanacağınız bu süreçte harcamalarınızı kısıtlama yoluna gidebilirsiniz. Kabuğunuza çekilmek, sosyal hayatınızda dinginlik arayışınız devam ediyor. Aşk konusunda ise cesur hamlelerin zamanı geldi.

İkizler burcu için beklentiler ve hayallerin hakim faktör olduğu bir ay yaşanacaktır. Dolunay döneminde ne dilediğinize dikkat etmeniz gerekebilir. Sosyal çevrenizden gördüğünüz taktir ve destek mutlu olmanızı sağlayacaktır. Sevildiğinizi hissetmek ruhunuza iyi gelecektir. Geleceğe yönelik hayalleriniz şekillenmeye başlıyor. Harekete geçmek için ayın ikinci yarısında önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Yengeç burcu Ekim ayı meditasyon ve dini konuların ağırlık kazanacağı bir süreç olacaktır. Ay’ın Balık burcunda yolculuk etmesinin etkilerini hissedeceksiniz. Aşk ve ilişkiler konusundaki şüpheleriniz netlik kazanmaya başlayacaktır. Geçmişteki yaralarınızı deşmek isteyebilirsiniz. Kendinizi sorguladığınız bu süreçten yenilenerek çıkma şansına sahip olacaksınız. Finansal konularda daha temkinli adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Aslan burcu için Ekim ayında finansal ve kariyer konuları öne çıkıyor. Harcamalarınızı düzenlemek isteyeceğiniz bu süreçte borç ve kredi konularından dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş kurmak isteyen ya da ortaklık planları yapanların bir süre daha beklemesi gerekebilir. Aile içi sorunlarınızı çözmek için harekete geçeceksiniz. Ay boyunca iyimser ve sevecen yanınız baskın bir şekilde hissedilecektir.

Başak burcu için Ekim ayı arkadaşlık ilişkileri ve sosyal çevre konularının öne çıktığı bir dönem olacaktır. İlişkilerinizde keskin kararlar almaya meyilli olacaksınızdır. Arkadaşlarınıza karşı tahammül seviyeniz düşecektir. Değer görmediğinizi hissettiğiniz an ilişkinizi bitirebilirsiniz. Yalnızlık ihtiyacınız artmaya başlayacaktır. Finansal konularda harcamalarınızı düzene oturtmak ve gelecek için birikim yapmak isteyebilirsiniz. Kredi çekmek için doğru zamanda bulunmuyorsunuz. Aşk konusunda ise sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Sabırlı olmalı ve beklemeye çalışmalısınız.

Terazi burcu için Ekim ayında çatışmalar önplana çıkıyor. Koç-Terazi aksının etkileri ay boyunca hissedilecektir. Mars’ın Satürn ile olan sert etkileşimi iletişim alanında krizler yaşamanıza neden olabilir. İlişkilerinizdeki denge faktörünün önemi artmaya başlıyor. Hobilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Aşk konusunda ise beklentilerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Evlilik gibi temel konularda daha net kararlar vermeniz gerekebilir.

Akrep burcu Ekim ayı boyunca finansal konularda güzel gelişmeler yaşayacaklar. Ayın başında meydana gelen Dolunay’ın etkisiyle duygularını bastırmaktan vazgeçiyorlar. Hayalleri ve hedefleri doğrultusunda daha yoğun bir çalışma temposuna başlayacaklar. Ekim ayı hem şanslı hem de verimli bir dönem olarak karşılarına çıkıyor. Önlerine güzel fırsatlar çıkacaktır. Lakin, duygularının etkisiyle ani kararlar almamaya özen göstermeleri gerekebilir.

Yay burcu için sanatsal ve düşünsel faaliyetlerin hakim olacağı bir dönem başladı. Sosyal hayatınızdaki renklilik ruhunuzu beslemeye başlayacaktır. Duygusal kırılmalar yaşamaya müsait olacağınız bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Aşk hayatınızdaki renklilikten dolayı harcamalarınız artabilir. Kariyer odaklı gelişmelere karşı ilgisiz kalabilirsiniz. İşlerinizi ertelemeye meyilli olacaksınız.

Oğlak burcu için Ekim ayı boyunca aile içi ilişkilerin önemi artacaktır. Özellikle evli olan kişilerin ego problemleri nedeniyle sorunlar yaşaması muhtemel görünüyor. Terazi ve Koç arasındaki etkileşimden en çok Oğlak burçları etkilenecektir. Duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. Çabuk öfkelenebilir ve ilişkinizin geleceğine dair kaygılar güdebilirsiniz. Çalışma ortamızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak için cesur hamlelerde bulunacağınız bu süreç finansal olarak güzel kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Kova burcu için aşk ve ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler meydana geliyor. Dolunay, aşkta daha cesur ve girişken olmanızı sağlayacaktır. Pişmanlıklarınızı, kendinize olan öfkeniz, geçmişe duyduğunuz özlem gibi konularda sorgulayıcı olacaksınız. Değişim hareketinin fitilini ateşlemek için güzel bir süreç başladı. Fiziksel görünümünüzde de değişiklik yapma ihtiyacı hissedebiliriniz. Enerjiniz artacağı için çevrenizdeki insanların dikkatini daha fazla çekeceksiniz.

Balık burcu için Ekim ayının ana gündem maddesi iş ve kariyer olacaktır. Hayatınızda düzen kurmak isteyebilirsiniz. Aşka olan yaklaşımınızda değişmeye başlıyor. Yenilik ve değişim ihtiyacınız artacağı için harekete geçmekten kaçınmayacaksınız. Farklı iş alanlarında kariyer planlamaları yapabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi de sınıflandırmaya başlayacaksınız. Özgüveninizi yükseltecek gelişmeler meydana gelecektir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı