Elenen isim belli oldu! Kuaförüm Sensin'de kim elendi? 24 Ocak Kuaförüm Sensin kim kazandı?

Kuaförüm Sensin'de bugün final heyecanı yaşandı. Dört takımın yarıştığı yarışmada bir ekip bugün programa veda etti. Haftanın son gününde yarışmaya kimin veda ettiği merak ediliyor. Hal böyle olunca 24 Ocak Kuaförüm Sensin kim elendi? Kuaförüm Sensin bu hafta kim kazandı? her yerde aranmaya başladı. İşte Kuaförüm Sensin'e veda eden takım...

Elenen isim belli oldu! Kuaförüm Sensin'de kim elendi? 24 Ocak Kuaförüm Sensin kim kazandı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin'de 41. haftanın sonuna gelindi. Bu hafta kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Elvan Büşra Alişar’dan oluşan birinci takım, kuaför Erbil Çaylak makyöz Merve Hasbutcu model Rana Çakmak’tan oluşan ikinci takım, kuaför İsmihan Çetin, makyör Abdullah Sezer, model Merve Elçin’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Hasan Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Bahar Borucu’dan oluşan dördüncü takım; kuaförlerin kendi tarzını yansıtan kesimler ile makyözlerin kendi tarzını yansıtan makyajlar yapmak için yarıştı. Peki, Kuaförüm Sensin elenen takım kim oldu?

Kuaförüm Sensin final bölümünde pop art saç ve makyaj konsepti yapıldı. Hayal güçlerini zorlayan ekipler birbirinden iddialı saç ve makyajlar yaptılar. Ancak Hasan'ın yaptığı saçı beğenmeyen Buse, 20 dakikalık süresinde saçı bozdu ve sıfırdan bir saç yaptı. Aynı zamanda makyajını da bitiren Buse, jüriden övgü dolu yorumlar aldı.

KUAFÖRÜM SENSİN'DE KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin'de bugün yapılan son saç ve makyajın ardından günün puanları açıklanacak. 5 günün puanları toplanacak ve haftanın elenen takımı belirlenecek. Kuaförüm Sensin'de elenen takım belli olur olmaz detaylar haberimizde yer alacak.

24 OCAK KUAFÖRÜM SENSİN KİM BİRİNCİ OLDU?

Kuaförüm Sensin'de takımların hafta boyunca aldığı puanlar toplanıyor, buna göre birinci belli oluyor. Geçtiğimiz hafta Hasan ve Buse'nin 10 bin TL'lik büyük ödülü aldığı yarışmada 24 Ocak Cuma günü kim birinci oldu henüz belli olmadı.

KUAFÖRÜM SENSİN NASIL BİR YARIŞMA?

Kuaförüm Sensin, tüm makyaj ve saç trendleri ile ekranlara yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Her hafta 4 kuaförün 4 yeni modele yaptığı saç ve makyaj yarışıyor. Yarışmacıların birbirine ve Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Muammer Ketenci’nin yarışmacılara verdiği puanlarla günün birincisi belirleniyor. Günün birincileri, Cuma günü haftanın birincisini ve elenen takımını belirliyor. Kazanan takım 10 bin liralık ödülün sahibi oluyor. En düşük puanı alan ekip de Kuaförüm Sensin'den eleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Balsheker
Balsheker - 1 ay Önce

Kuaforum sensini izliyorum ve bu haftada buse ile hasanin elenmesine gerçelten çok üzüldüm. Shimdide sadece taner ve asli için izliyorum. InshAllah birinciligi kaparlar