Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

22 Ekim 2020 Perşembe 21:58:45

Son Güncelleme: 22/10/2020 21:57:47

Emeklilere Müjde! Emekliye Bir kereye mahsus 15 Bin TL verilecek! Kimlik Numarasıyla Başvuru Yapılabilecek

Devlet emekliye ayrılan her kişiye 15.000 TL para veriyor!  Emekliye ayrılanlar parayı almayı ihmal  etmeyin! Devlet emekliye ayrılan her kişiye 15.000 TL para verecek.    Aslında bu uygulama sadece emeklileri kapsamıyor ve çalışmayan çalışan veya ev hanımı olan kişilerde bu uygulamadan faydalanabileceklerdir.   15.000 TL parayı almak için öncelikle kimlik numarası ile başvuru yapılması gerekecektir.   Vatandaşlar devletin sunduğu bu imkândan sadece bir kez yararlanacaklardır. 

Devlet emekliye ayrılan her kişiye 15.000 TL para veriyor!  Emekliye ayrılanlar parayı almayı ihmal  etmeyin! Devlet emekliye ayrılan her kişiye 15.000 TL para verecek.    Aslında bu uygulama sadece emeklileri kapsamıyor ve çalışmayan çalışan veya ev hanımı olan kişilerde bu uygulamadan faydalanabileceklerdir.   15.000 TL parayı almak için öncelikle kimlik numarası ile başvuru yapılması gerekecektir.  Vatandaşlar devletin sunduğu bu imkândan sadece bir kez yararlanacaklardır.

Son dakika gelen bilgiye göre devlet,  birçok kişiye 15.000 TL para yardımında bulunacak.  Aslında bu uygulama sadece emeklilere geçerli değil.  Bu uygulamadan emekli olanlar,  herhangi bir işte çalışanlar,  işsiz olanlar ve ev hanımları bu imkânlardan istedikleri zaman yararlanabilecekler.  Bunun için öncelikle başvuruda bulunulması gerekmektedir.  Başvuruda bulunur bulunmaz sizlere onaylanıp onaylanmadığını hakkında bilgiler verilecek ve eğer uygulama onaylanır ise kısa bir süre içerisinde hesabınıza 15.000 TL para yatacaktır.  15.000 TL para yardımı almak için herhangi bir düzenli gelirin olması önemli değildir.  Başvuru yapan birçok kişinin başvurusunun onaylanacağı bilgisi gelmektedir. bu sebeple ihtiyacı olan herkes başvuruda bulunabilir.

Kredi almak isteyen kişilerin başvuruda bulunması için T.C. kimlik numaraları ile mesaj atmaları gerekecektir.  15.000 TL kredi için herhangi bir şart koşulu şu an için bulunmamaktadır.  Başvurunuzu yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde onaylanıp onaylanmadığını tarafınıza bildirilecektir.  Eğer başvurunuz onaylanır ise sizin hiçbir bankaya gidip parayı çekmenize gerek yoktur.  Para direkt olarak sizin kendi hesabınıza aktarılacaktır.  15.000 TL  kredi çekmek isteyenler 60 vadede bu krediye ödeyeceklerdir.   Bu krediyi dileyen isteyen herkes kolaylıkla çekebilmektedir.  15.000 TL kredi çekmek istiyorsanız öncelikle 5030 a T.C. kimlik numaranızı göndermeniz gerekecektir.  Müracaat için aynı zamanda 0850 220 85 73 numaralı hattı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanarak konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve başvurularınızı buradan da kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank’ın verdiği 15.000 TL kredi için sadece başvuru yapmak yeterli olacaktır.  Bu konuda hiçbir başvuru şartı belirlenmemiştir ve yoktur.  15.000 TL kredi çekmek isteyen kişiler başvuru yapıp süreci bekleyeceklerdir.  Bu süreç kısadır ve mesajı attığınızda kısa bir süre içerisinde size olumlu veya olumsuz olarak mesaj gönderilecektir.  Çekilen 15.000 TL kolay ödemeli seçenek ile kişilerin zor duruma girmeden ödenmesi sağlanacaktır.  15.000 TL’nin faiz oranı bir hayli düşüktür. Doğum günü kredisi de bulunmaktadır.

Bunun için de vatandaşlar başvuruda bulunabilmektedir.   Pandemi döneminde birçok kişi işsiz kaldığı için borç transfer kredisi seçeneği de sizin için aktiftir ve bu uygulamada borçlar tek bir yerde toplanır.  Bunun içinde sadece başvuru yapmanız yeterli olacaktır.   Finansbank tarafından verilen bu kredilerin 3 ay ödemesi olmayacaktır.  Kredi çeken kişiler İlk 3 ay hiçbir şekilde ödeme yapmayacaklardır.

3 ayın sonunda ödemeler başlar.  Ödemelerde en az seviyede faiz oranı uygulanır ve vatandaşlar bu şekilde ödemelerine başlarlar.  Her uygulamanın kendi şartları vardır.  Bu sebeple öncelikle seçmek istediğiniz kredi türünü belirlemeniz ve daha sonra bu konu hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız gerekecektir. Kredi türünü seçerken öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra müracaatınız ona göre yapmanız tavsiye edilir.  Çünkü sunulan birçok çeşit kredi imkânı vardır.  Her birinin ayrı ayrı başvuru şartları bulunur.  Bu koşullara dikkate alarak başvurunuzu yapmanız gerekecektir.  Tüm bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcisine bağlanarak bu konular hakkında detaylı bilgilere Kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Kredi

Gelir belgesiz 38000 TL kredi müjdesi!

← yazdı31 Ekim 2020
Yukarı