Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

3 Mayıs 2020 Pazar 14:29:10

Emeklilere Yeni Bir Müjde Geldi: Türkiye Finans’tan Emekli Destek Paketi Geldi!

Korona virüs tüm dünyada etkisini ağır ağır sürdürüyor. Başta Çin’de başlayan Korona virüs bugün dünyada ulaşmadığı nokta kalmadı. En az hasar verdiği ülkede 200 insan hasta. Korona virüs sebebiyle zor günler geçiren insanların yanında ise devlet her zaman tek başına duramıyor. Korona virüs sebebiyle ekonomik olarak zor günler geçiren halkımızın yanında bu kez Türkiye Finans duruyor. Yeni paketleri ile her zaman emeklileri heyecan veren Türkiye Finans bu kez harika paketler ile emeklilerin karşısına çıkıyor.

Korona virüs tüm dünyada etkisini ağır ağır sürdürüyor. Başta Çin’de başlayan Korona virüs bugün dünyada ulaşmadığı nokta kalmadı. En az hasar verdiği ülkede 200 insan hasta. Korona virüs sebebiyle zor günler geçiren insanların yanında ise devlet her zaman tek başına duramıyor. Korona virüs sebebiyle ekonomik olarak zor günler geçiren halkımızın yanında bu kez Türkiye Finans duruyor. Yeni paketleri ile her zaman emeklileri heyecan veren Türkiye Finans bu kez harika paketler ile emeklilerin karşısına çıkıyor. Türkiye’nin en özel fırsatlarını sunabilen bir finans kuruluşu olan Türkiye Finans, bugün emekli ikramiyeleri, emekli maaşları ve bayram ikramiyeleri konusunda öncü bir kuruluş olmayı başarmış durumda. Bugün yaklaşık olarak 3 milyon emeklinin Türkiye Finans ile çalıştığını belirtmek çok önemli çünkü bu üç milyon vatandaşın memnuniyet içerisinde çalıştığını duyuyoruz. Türkiye Finans bundan böyle 65 yaş üstü emekli vatandaşların maaşlarını kapılarına kadar getirecek.

Kapıya Kadar Hizmet Gelecek

Türkiye’de artık her hafta sonu genel sokağa çıkma yasağı ilan ediliyor. 31 şehirde uygulanan sokağa çıkma yasağı iki gün ya da üç gün sürüyor ve bitiyor. Ancak 65 yaş üstü vatandaşlar neredeyse iki aydır evden çıkamıyorlar ve hayattan tamamen izole olmuş durumdalar. Bunu çok iyi anlayan Türkiye Finans, bankacılık sektöründe lider bir adım atarak tüm 65 yaş üstü vatandaşların emeklilik maaşlarını kapıya kadar getirme kararı aldı. Bu kararı Türkiye’de ilk defa alan banka olarak anılan Türkiye Finans, bundan böyle kendisi ile çalışan tüm emeklilerin emeklilik maaşlarını kapılarına kadar getirecek. Türkiye Finans’ın bu güzel haberi sonrasında heyecanlanan emekliler bir an önce Türkiye Finans ile çalışmak için can atar oldu.

Emekliler İçin Büyük Bir Müjde Oldu

Türkiye’nin Korona virüs haritasına baktığımız zaman genelin 65 yaş üstü olduğunu görüyoruz. Bu da demek oluyor ki 65 yaş üstü tüm vatandaşların evde durması gerekiyor. E bu durumda tüm ihtiyaçları nasıl karşılanacak, sokağa çıkamayacaklarsa maaşlarını nasıl alacaklar? Evlerinin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklar? Bu durumu daha önce hiç düşünen olmadı. Ancak sadece Türkiye Finans bu konu üzerinde durdu ve bundan böyle tüm 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağı süreci boyunca maaşlarını evlerine kadar götürecek. Güvenlik görevlileri ve dağıtım personelleri ile gerçekleşecek işlemde tüm 65 yaş ve üzeri vatandaşlar kapsam altına alınacak. Türkiye Finans sadece para durumunu değil ambulans durumunu da kontrol ediyor. Medline adlı özel bir şirket aracılığı ile sağlık hizmeti kapsamında tüm vatandaşlara yardımcı oluyor. Özel ambulansları tamamı ile ücretsiz hale getiren Türkiye Finans bu konuda da yine bir lider oldu.

65 Yaş Üstüne Ücretsiz Market Alışverişi Servisi

65 yaş üstü tüm vatandaşlarımızın market ihtiyaçlarını karşılayabilmek için RemoAssist adında bir ekip tutuldu. 65 yaş üstü sokağa çıkamayana vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için markete gidiyor, alışveriş yapıyor ve adrese teslim ediyor. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar sürecek olan hizmete ulaşabilmek için 0850 480 60 01 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı