Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

22 Eylül 2020 Salı 01:25:50

Ercan Taner Fatih Altaylı'ya cevaben ne dedi? Peki Fatih Altaylı, Ercan Taner hakkında neler söyledi?

Ercan Taner Fatih Altaylı'ya ne dedi neler söyledi. Rıdvan Dilmen NTV ekranlarında şok edici açıklamalarda bulunmuştu Gazeteci Fatih Altaylı da spor programında açıklamalarda bulununca devreye Ercan Taner girdiği ve Ercan Tamer ile Fatih Altaylı arasında adeta Savaş başladı. Ünlü futbol spikeri Ercan Taner sosyal medya hesabından Fatih Altaylı'ya verdi veriştirdi hesabıyla çok ağır ithamlarda bulunduğu nokta Peki Ercan Taner kimdir Fatih Altaylı'ya ne dedi.

Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi neler söyledi. Rıdvan Dilmen NTV ekranlarında şok edici açıklamalarda bulunmuştu Gazeteci Fatih Altaylı da spor programında açıklamalarda bulununca devreye Ercan Taner girdiği ve Ercan Tamer ile Fatih Altaylı arasında adeta Savaş başladı. Ünlü futbol spikeri Ercan Taner sosyal medya hesabından Fatih Altaylı’ya verdi veriştirdi hesabıyla çok ağır ithamlarda bulunduğu nokta Peki Ercan Taner kimdir Fatih Altaylı’ya ne dedi.

Geçtiğimiz gün Rıdvan Dilmen NTV ekranlarında düzenlenen spor programında futbol camiası ile alakalı bomba açıklamalar yapmıştı.

Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi sorularınızın cevaplarını sizler için araştırırken ünlü futbol yorumcularının Twitter adreslerinden bu Detaylara ulaştık.

Bloomberg kanalında Gazeteci Fatih Altaylı açıklama yapmıştı Rıdvan Dilmen’in de dahil olduğu konu ile alakalı devreye Ercan Taner girmişti Peki Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi ünlü futbol spikeri Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi sorusunun cevabı ve verip veriştirdi i Bu açıklamalar haberimizde

Rıdvan Dilmen geçtiğimiz akşam NTV ekranlarında İbrahim seten hakkında açıklamalarda bulunmuştu bunun üzerine Rıdvan dilmen’e İbrahim seten de alzaymır yakıştırması yapmıştı gazeteci İbrahim seten geçtiğimiz yıl görevini bıraktığını açıklamasının akabinde tekrardan Rıdvan dilmen’e yaptığı yorum akabinde gündeme geldi sonrasında ise ünlü spor spikeri Ercan Taner Olaya karışan Fatih Altaylı’ya adeta Ateş püskürdü İşte o önemli açıklamalr

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı