Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 22:41:22

Son Güncelleme: 11/11/2020 00:20:32

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm izle ATV 10 Kasım 2020 EDHO son bölüm Bahar Hızır’ı aşık etti!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm izle. ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. son bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Kasım 2020 yeni bölümü neler olacak. ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 kasım son bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behzat ölecek mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behzat diziden mi çıkıyor! EDHO son bölüm izle. EDHO yeni bölümde neler olacak. EDHO son bölüm izle.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm izle. ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. yeni bölümde neler olacak? 10 Kasım 2020 son bölümü yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm tamamı izle! EDHO 10 kasım son bölüm neler olacak? EDHO yeni bölümde neler olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm izle!

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü izle. EDHO 171. bölüm tamamı izle. EDHO son bölüm tek parça izle! Yayınlandığı günler rekorlar kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm izle neler olacak? EDHO son bölüm tek parça izle yayını sizlerle.

Bahar Hızır’ı aşık ediyor!

EDHO’da seyirciyi isyan ettiren, Bahar Hızır aşkı başlıyor. Bahar ne yaptı ne etti Hızır’ın kalbini çalmayı başardı. EDHO 171. bölümünde Bahar’ın sinsi biri olduğunu Hızır hariç herkes görüyor. Hızır sırf Bahar’a düşmemek için tüm Çakırbeyliler Hızır’dan özür diledi. Ancak Hızır evi affetse de huyundan vazgeçmiyor.

Didem kalplere girdi!

Amcası Behzat Façalı’nın yoğun bakım sahnelerinde hem Ömür ağlattı hem Didem ağlattı. Özellikle Didem keşke ben ölseydim dediği sahnede ekrana kitledi. Didem şimdiden EDHO hayranlarının kalbini kazanmayı bildi!

Hamdi Baba Kemal Sunal showu!

Hamdi Baba her zaman bir yolunu bulur. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hamdi Baba yine gülmekten kırdı geçirdi. Hem Kurtlar Vadisi hem EDHO’da Hamdi Baba büyülüyor. Bu sefer de Kemal Sunal’ın efsane hareketiyle kadın kılığıyla mahalleden çıkmayı başardı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölüm izle 10 Kasım 2020

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölümünde neler yaşandı? Behzat ölecek mi? Alpaslan, Hızır’ı korumak için ne yapacak? Yaman Korkmaz’ın yeni planı nasıl ilerleyecek? İşte detaylar…

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi konumunda bulunan dizi mafya dünyasının iç dinamiklerini ekrana yansıtıyor. Çakırbeyli ailesinin etrafında şekillenen mafya ve derin devlet ilişkileri seyircileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Güçlü senaryosunu zengin oyuncu kadrosuyla destekleyen dizi yüksek reyting oranlarıyla da göz dolduruyor.

Heyecanın bir an olsun azalmadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. Bölümü ile nefes kesti. Behzat’ın vurulması ile başlayan bölüm güç savaşları ve dengelerle devam etti. Hızır Çakırbeyli, Korkmaz ailesinin yaptıklarının bedelini ödetmek için gereken emri veriyor. Haşmet kardeşinin başına gelenlerden sonra çileden çıkıyor. Behzat’ın ölüm kalım mücadelesi verdiği anlarda ailesi ve dostlarının stresi artıyor. Alpaslan, Behzat’ın vurulduğu haberini alınca hemen reaksiyon gösteriyor. Hızır, Alpaslan’ı korumak için Yaman Korkmaz ile görüşmek zorunda kalmıştı. Alpaslan’a ne kadar sinirli olursa olsun ağabeyinden yadigar olan yeğenini tehlikeye atmayı göze alamamıştı. Lakin, Behzat’ın başına gelenlerden sonra Korkmaz ailesinin bedel ödemesi gerektiğine karar verdi. İlyas ve Ömür arasındaki çatışma ise devam etmektedir. Hatırlanacağı üzere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Ömür evi terk etmişti. Behzat, İlyas ile konu hakkında dertleşirken pusuya düşürülmüştü. Bahar, emin adımlarla Hızır Çakırbeyli’yi kontrol altına almak için hamleler yapıyor.

Ceylan’ın tüm uyarılarına rağmen geri adım atmayan Bahar, Behzat’ın vurulmasından etkileniyor. Yaman Korkmaz ise yeni planını devreye sokmaya karar veriyor. Yaman, köşeye sıkıştığı için daha saldırgan bir tutum sergiliyor.

Eşkiya Behzat ölecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Behzat Façalı karakteri canlandıran Emir Benderlioğlu diziden ayrılacak mı sorusu yanıt bulacak.

 

 

 

 

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı