Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

29 Aralık 2020 Salı 22:25:59

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle 29 Aralık ATV EDHO Son bölüm izle Tipi öldü!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm tamamı izle! 29 Aralık Salı akşamı yayınlanacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle! EDHO son bölüm izle. EDHO 178. bölüm izle! 29 Aralık EDHO son bölüm tamamı izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle! EDHO’da Tipi ölüyor! Savaş Özdemir EDHO’ya veda ediyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm tamamı izle! 29 Aralık Salı akşamı yayınlanacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle! EDHO son bölüm izle. EDHO 178. bölüm izle! 29 Aralık EDHO son bölüm tamamı izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle! EDHO’da Tipi ölüyor! Savaş Özdemir EDHO’ya veda ediyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle 29 Aralık

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle! 29 Aralık 2020 Salı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle. EDHO son bölüm tamamı izle! Yayınlandığı salı akşamları rekorlar kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle! EDHO son bölüm tamamı!

EDHO Tipi öldü mü? Savaş Özdemir diziden çıktı!

EDHO’da tipi ölerek diziye veda ediyor. EDHO ilk bölümden itibaren kadroda olan TİPİ, Savaş Özdemir EDHO veda etti. EDHO Savaş Özdemir diziden senaryo gereği ölerek ayrıldı! Yine final bir bölümle ekranlara gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle herkesi ağlattı!

ATV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 178. bölümüyle ekranlara geldi! EDHO 178. bölüm izleyen diziseverler de araştırmalara başladılar. ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 29 Aralık Salı yeni bölümünde hain ortaya çıktı! Korkmazlar’ın Çakırbeyliler arasına yerleştirdiği hain sonunda bulundu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29 Aralık Salı 178. Bölüm izle! ATV Edho 178. bölüm izle seçenekleri araştırılıyor. Nefes kesen heyecanlı anlarıyla EDHO 178. bölüm detayları ve yeni bölüm bilgileri haberimizin devamında sizlerle…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29 Aralık Salı 178. bölümü yayınlandı! Diziseverlerin nefesini tutarak izlediği EDHO 178. bölümün ATV ekranlarında yayınlanıp sona ermesinin ardından tekrar izlemek isteyenler ve izleyemeyen EDHO tutkunları araştırmalarını sürdürüyor. Edho 178. bölümde neler oldu? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle, ATV EDHO 29 Aralık yeni bölüm izle seçenekleri merak ediliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu akşam yayınlayan yeni bölümünde hain sonunda bulunuyor! Hızır Çakırbeyli her ne kadar Bahar’dan şüphelense de Ceylan, sonunda haini buluyor. Peki Ceylan hainin cezasını kesecek mi? Hain kim? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle seçeneğiyle birlikte haberimizin devamında sizlerle…

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölüm izle! ATV EDHO 29 Aralık Yeni Bölümü!

ATV ekranlarının sevilen dizisi EDHO’da artık heyecan dorukta! Masada Tipi’nin ölümü tartışılıyor. Masanın üyesi Rafet’i öldüren Tipi için masada oylama yapılması gündemde. Bu duruma Emine büyük tepki gösteriyor! Üzüntü yaşayan Emine, kardeşinin ölmemesi için her şeyi yapacak. Bu arada Çakırbeyliler arasındaki hain de nihayet ortaya çıkıyor! Hızır Çakırbeyli başlarda Bahar’dan şüphelense de onu kullanarak haini ortaya çıkarmakta kararlıydı. Korkmazlar’ın Çakırbeyliler arasına sızdırdığı hain Ebru çıkıyor! Ceylan, herkesin hemfikir olduğu şekilde içlerindeki haini bulmakta kararlı!

Hain Ebru Çıktı! Ceylan Bahar’ı mı Ebru’yu mu vuracak?

Bu arada Ceylan tüm araştırmaları sonucunda büyük bir oyun oynuyor! Ebru ile Bahar’ı karşı karşıya getiren Ceylan, hain olarak Bahar’ı düşündürüyor. Alparslan Baba, İlyas ve Hızır Çakırbeyli, Doğan Baba’nın mekanında konuşurlarken tüm işaretler de Bahar’ı gösteriyor. Bahar’ın çift taraflı çalıştığını düşünseler de Ebru’nun ihaneti tescillenecek! Alparslan, amcası Hızır’a “Bahar benim ajanım diyordun, çift taraflı mı çıktı?” diye soruyor, Hızır ise ” Bilmiyorum” cevabını veriyor.

Ceylan ise haini buluyor! Aklını kullanan Ceylan, yine olaya müdahil olup Bahar ile Ebru’yu karşı karşıya getiriyor. Ardından tam Ebru, Bahar’ın kafasına silah dayamışken kendi çantasındaki silahla Ebru’nun cezasını kesiyor!

Ebru ile Yaman Birlikte

Ebru, Yaman’ın sevgilisi çıkıyor! Otele giden Ebru, Yaman’la buluşuyor. Ebru ile Yaman ilişkisi ortaya çıkıyor. Yaman bu görüşmede Ebru’ya hepsini bitir emri veriyor. Ebru ise “O işler öyle olmuyor” diyor. Ebru amaçlarının Hızırbeyliler’i bitirmek değil, onların kurdukları sistemi ele geçirmek olduğunu söyleyerek büyük komplonun şifrelerini veriyor.

Yaman’dan Hamdi Baba’ya Teklif

Yaman Korkmaz ise Hamdi Baba’ya, kendileri masada Tipi’yi öldürürken bu gece Hızır ve Alparslan Çakırbeyli’yi öldürebileceğini söylüyor! Hamdi Baba da Çakırbeyliler’in açık vereceği geceyi iple çekiyor!

Edho 179. Bölüm Fragmanı izle! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm

ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 179. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO tutkunları heyecanla Edho 179. bölüm için araştırmalara başladılar. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı