Evde Bakım Maaşı Yatan İller 19 Haziran Cuma Listesi! Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri?

19 Haziran cuma evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası hangi illerde yattı? Devletten düzenli olarak evde bakım aylığı alan vatandaşlar ve aileler, evde bakım maaşı yatan iller listesini merak edip sorguluyor. Haziran ayı Evde bakım maaşı yatan iller listesi internette en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Sosyal Devlet anlayışı çerçevesinde ödenen Evde bakım maaşıyla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Evde Bakım Maaşı Yatan İller 19 Haziran Cuma Listesi! Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri?

19 Haziran cuma evde bakım maaşı yatan iller! Evde bakım parası hangi illerde yattı? Devletten düzenli olarak evde bakım aylığı alan vatandaşlar ve aileler, evde bakım maaşı yatan iller listesini merak edip sorguluyor. Haziran ayı Evde bakım maaşı yatan iller listesi internette en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Sosyal Devlet anlayışı çerçevesinde ödenen Evde bakım maaşıyla ilgili tüm detaylar haberimizde. Evde bakım maaşları, farklı iller için farklı tarihlerde yatırılıyor. Evde bakım maaşı yatan iller 19 Haziran listesi…

Evde bakım maaşı yatan iller 19 Haziran CUMA! 2020 yılı Haziran ayında da Evde bakım maaşları her gün, yeni illerde hak sahibi ailelere ve vatandaşlara ödenmeye devam ediyor. Evde bakım parası hangi illerde yattı sorusuna da bu maaşı alan kişiler yanıt arıyor. Evlerinde bakıma muhtaç olup evde bakım parası alan yüz binlerce vatandaş, Evde bakım maaşı yatan iller listesini sorguluyor. Ziraat Bankası üzerinden Evde bakım maaşı alan vatandaşlar, BAKIYE yazıp 4747'ye Kısa mesaj göndererek evde bakım maaşlarının yatıp yatmadığı konusunda gerekli bilgiyi alabiliyorlar. Öte yandan diğer bankalardan ödeme alan vatandaşlar 19 Haziran CUMA evde bakım parası yatan iller listesini inceleyebilirler.

19 HAZİRAN CUMA EVDE BAKIM PARASI YATAN İLLER HANGİLERİ?

1- Tokat 
2- Kırklareli
3- Hatay
4- Antalya 
5- Bolu 
6- Edirne
7- Aksaray 
8-Samsun 
9- Sakarya
10- Ordu 
11- Afyonkarahisar 
12- Giresun
13- Diyarbakır
14- Karabük 
15- Çanakkale
16- Adıyaman 
17- Osmaniye 
18- Zonguldak
19- Balıkesir 
20- Uşak 
21- Denizli
22- İstanbul 
23- Ankara 
24- Konya
25- Bilecik 
26- Şanlıurfa 
27- Isparta
28- Bursa 
29- Adana 
30- Kayseri
31- Manisa 
32- Düzce 
33- İzmir

Evde bakım maaşı ödemeleri il il her geçen gün ödenmeye devam etmektedir. 81 il genelinde hak sahiplerine ödemeleri ilerleyen günlerde ödenerek Haziran ayı evde bakım maaş ödemeleri kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

EVDE BAKIM MAAŞI E-DEVLET SORGULAMA İŞLEMİ!

E-Devlet üzerinden evde bakım maaş sorgulama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemle birlikte E-Devlet üzerinden evde bakım maaşınızın yatıp yatmadığını öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak Turkiye.gov.tr adresine E-Devlet Şifrenizle giriş yapmaktır. Ardından gerekli sayfa karşınıza çıkacaktır.

SMS İLE EVDE BAKIM MAAŞI SORGULAMA!

Ziraat ve Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla Evde bakım maaşı alan hak sahipleri, cep telefonlarından BAKIYE yazıp 4747'e kısa mesaj göndererek evde bakım maaş sorgulaması yapabilirler. Bu mesaj ücretli olup sizden 1 SMS ücreti tahsil edilecektir. Ziraat Bankası aracılığıyla evde bakım maaşı alanlar ödemelerini bu şekilde de takip edebilmektedirler.

2020 EVDE BAKIM MAAŞI KAÇ TL?

2020 yılında evde bakım maaşı ödemelerine de zam geldi. Yüzde 40-69 engeli olanların aylığı 509 liradan 536, yüzde 70 üstü engeli olanların da 763 liradan 804 liraya ulaşabilecek. 1.384 lira tutarındaki evde bakım desteği, 1.457 liraya çıkabilecek.

YORUM EKLE