FOX TV Baraj 3. bölüm full kesintisiz tek parça FOX Play izle - Nazım ile Tarık karşı karşıya

Baraj 3. bölüm full kesintisiz izle Baraj 3. bölümizle FOX Tv ekranlarında bu akşam yerini aldı. Geçtiğimiz sezon sadece 2 bölümü yayınlanan Baraj dizisi henüz ilk bölümünden itibaren tüm reytingleri üzerine toplamışken Baraj 3. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX tv Baraj  dizisine ulaşacak ve Baraj 3. bölüm izleyeceksiniz. FOX Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan Baraj 3. bölümü neler oldu aramasının yanında Baraj 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Baraj 3. bölümü bakalım izleyiciden kaç puan aldı.  Yeşilçam'ın UNUTULMAZ FİLMİ BARAJ'dan esinlenerek dizi olarak tasarlanmış Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın başrollerinde oynadığı filmin diziye uyarlanmış versiyonu geçtiğimiz sezon çok izlenmişti bakalım bu sezon gidişatı nasıl olacak?

FOX TV Baraj 3. bölüm full kesintisiz tek parça FOX Play izle - Nazım ile Tarık karşı karşıya

Baraj 3. bölüm full kesintisiz izle Baraj 3. bölümizle FOX Tv ekranlarında bu akşam yerini aldı. Geçtiğimiz sezon sadece 2 bölümü yayınlanan Baraj dizisi henüz ilk bölümünden itibaren tüm reytingleri üzerine toplamışken Baraj 3. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX tv Baraj  dizisine ulaşacak ve Baraj 3. bölüm izleyeceksiniz. FOX Tv ekranlarında bu akşam yayınlanan Baraj 3. bölümü neler oldu aramasının yanında Baraj 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Baraj 3. bölümü bakalım izleyiciden kaç puan aldı.  Yeşilçam'ın UNUTULMAZ FİLMİ BARAJ'dan esinlenerek dizi olarak tasarlanmış Türkan Şoray ve TArık AKan ın başrollerinde ynadığı filmin diziye uyarlanmış versiyonu geçtiğimiz sezon çok izlenmşti bakalım bu sezon gidişatı nsıl olacak?

Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz'ın başrollerini paylaştığı  Baraj 3. bölüm izle linki aktif edilmiştir. Çirkin braj ustası ile kendisini baraj ustası olarak tanıtan yakışıklı erkeğin aynı kza aşık olamsı şeklinde gelişen ve Kadir İnanır'ın filminden esinlenerek hayata geçirilmiş olan Baraj 3. bölüm izle linki ve Baraj 4. bölüm fragmanı detayları haberimizde. 

BARAJ KONUSU

 Dizinin konusu ise 1977 yılında çekilen Baraj filminin dizi uyarlaması olarak ekrana gelecek. Baraj inşaatında çalışan Nedim yıllar önce geçirdiği kazanın ardından yüzündeki izler nedeniyle içine kapanık bir usta başıdır. Baraj inşaatına İstanbul'dan sürgün gönderilen Tarık renkli hayatınının ardından kendisini Baraj inşaatında bulmuş yakışıklı bir bireydir. Nedim'in internet üzerinden Nehir ile konuşmaya başlamasının ardından Nehir fotoğrafını Nedim'e gönderir. Nehir çok güzel ve genç bir kadındır. Nehir kendi fotoğrafını gönderdikten sonra Nedim'in fotoğraf atmasını ister. Nedim ise Tarık'ı hiç sevmesede onun kendi fotoğrafını gönderecektir.

BARAJ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Nehir'in barajda bir süre daha kalmaya karar vermesi Nazım'ı çıkmaza sokar. Attığı yalan başına dert olmuştur. Tarık şartlarını kabul edene kadar Nazım'ı zorlayacaktır. İkili arasındaki anlaşmazlık Nazım'ın gerçeği anlatmaya karar vermesi ile sonlanır. Ancak Nazım için gerçeği anlatmak giderek zorlaşacaktır. Git gide daha çok Tarık'a muhtaç olmaya başlayacaktır. Tarık oyunu sürdürmeye karar verir ancak Nehir'in tanıdığı birçok kadından farklı olması onu hiç tanımadığı duygularla karşı karşıya getirecektir. Atılan her yalan daha fazla gerçeği birbirine bağlayacaktır.

BARAJ OYUNCULARI

Bu akşam 3. bölümü ileekranlara gelen Baraj dizisi konusu bölüm özeti ve oyucuları açıklamasını yapmışken karakterler hakkında biraz bilgi vermek istedik. 

BİRAN DAMLA YILMAZ nEHİR ROLÜNDE

20'Lİ YAŞLARDA OLAN NEHİR GEÇMİŞİNİ YETİMHANEDE TAMAMLAMIŞ VE ÇOK GÜÇLÜ BİR KADINDIR. BU GÜCÜNÜN ARKASINDA İSE NAİF DÜŞÜNCELERİ VARDIR.Aslında nehir aşk kadınıdır. İnternet üzerinden Nazım'ı tanımış ve tüm kimliğini saklayarakNazım'a aşık olmuştur. 

NAZIM - FEYYAZ DUMAN

40'lı yaşlarda olan Nazım sert mizacını ardında aslında melek gibi bir adam yatmaktadır. İnternet üzerinden tanıştığı kıza aşık olmuş ve kendini olduğu gibi tanıtmamıştır.  Disiplinli, tavizsiz, içine kapanık birisidir. Az konuşur. Geçmişi hakkında kimse bir şey bilmemektedir.

TARIK - BURAK YÖRÜK

Tarık aynı Nehir gibi 20'li yaşlarda çok karizmatik ve çekici karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Zengin kadınlar adeta onun geçim kaynağıdır. Kendi kelime güü ile herkesi kendine bağlamaktadır. Başına bir kadın yüzünden bela açan Tarık, kızın babası tarafından cezalandırılarak baraja gönderilir ve NAzım ustanun himayesinde çalışmaktadır. Nazım ileadeta yarışmaktadır. ve nazım'ın onun eline verdiği nehir fırsatını değerlendrmek için elinden gelen her kötülüğü yapacaktır. 

BARAJ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? 

Baraj dizisinin çekimleri Sakarya’da yer alan Akçay Barajı şantiyesinde gerçekleşmektedir. Baraj sahnesi haricindeki çekimler de Sakarya'da gerçekleşiyor


 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 22:57
YORUM EKLE