Galatasaray Beşiktaş izle Şifresiz Bein Sports Jest Yayin GS BJK Taraftarium Justin TV Jestyayin canlı maç izle

Galatasaray Beşiktaş izle. Galatasaray Beşiktaş maçını izle. Galatasaray Beşiktaş Bein Sports maç izle. Jest Yayin Galatasaray Beşiktaş maç izle. GS BJK maç izle. Justin TV Galatasaray Beşiktaş maçı izle. Galatasaray Beşiktaş canlı maç izle. Jest yayin Bein Sports Galatasaray Beşiktaş maçı izle. Galatasaray Beşiktaş Taraftarium24 maç izle.

Galatasaray Beşiktaş izle Şifresiz Bein Sports Jest Yayin GS BJK Taraftarium Justin TV Jestyayin canlı maç izle

Galatasaray Beşiktaş izle. Galatasaray Beşiktaş maçını izle. Galatasaray Beşiktaş Bein Sports maç izle. Jest Yayin Galatasaray Beşiktaş maç izle. GS BJK maç izle. Justin TV Galatasaray Beşiktaş maçı izle. Galatasaray Beşiktaş canlı maç izle. Jest yayin Bein Sports Galatasaray Beşiktaş maçı izle. Galatasaray Beşiktaş Taraftarium24 maç izle..

Galatasaray Beşiktaş canlı izle Bein Sports maç izle!

Galatasaray Beşiktaş maç izle. Spor Toto Süper Lig'de 15.03.2020 pazar günün maçı Galatasaray Beşiktaş karşılaşıyor. Galatasaray Beşiktaş maç izle. Süper Lig'de Galatasaray Beşiktaş canlı maç izle. Şifresiz Galatasaray Beşiktaş maçı izle. Galatasaray Beşiktaş Bein Sports maç izle. Donmadan Galatasaray Beşiktaş maç izle. Galatasaray Beşiktaş maç yayını!

Galatasaray Beşiktaş maçı izle!

Galatasaray Beşiktaş canlı maç izle! Galatasaray Beşiktaş maçı canlı izle. Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray Beşiktaş Jest Yayin izle. Galatasaray Beşiktaş maç izle! Galatasaray Beşiktaş donmadan maç izle yayını sizlerle. Jestyayin Bein sports Galatasaray Beşiktaş canlı maç yayını. Galatasaray Beşiktaş canlı maç yayını. Galatasaray Beşiktaş maçını canlı seyret. Galatasaray Beşiktaş donmadan maç yayını.

Duran topların takımı!

Galatasaray'da duran toptan en fazla gol atan takım olarak dikkat çekiyor. Galatasaray'da ilk olarak Ömer Bayram'ı gözler aradı. Ancak Ömer Bayram formasını Belhanda'ya kaptırdı. Geçtiğimiz hafta yedek kalsada Fatih Terim derbilerde değişilmez ismi belhanda takımın 10 numarası olarak sahada. Ancak Belhanda Ömer Bayram gibi orta açabilecek mi duran toptan o kadar gol atacak mı merakla bekleniyor. Son haftalarda en çok puan toplayan Galatasaray, en azından Trabzonspor Başakşehir maçı nedeniyle galibiyet daha da anlamlı oldu.

Atiba ve Elneny bozulmadı!

Beşiktaş'ta en ideal kadrosuyla maça çıkıyor. Orta alanda tedbirli olan Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson yine en dikkat çeken isim. Ayrıca yanında Elneny formayı kimseye vermiyor. Beşiktaş'ta Kevin Prince Boateng gibi yıldız bir isim derbide yer alırken Adem Ljajic yine forma giyemedi.

Adem Büyük neden yok!

Galatasaray'da yerli yabancı tam takım kadroda yer alırken gözler Adem Büyük aradı. Ancak Adem Büyük, Rademal Falcao ve Florin Andone olmadığı maçlarda harikalar yaratsa da onlar varken forma giyemiyor. Adem Büyük kadroda ve yedekler arasında olmasa da Galatasaray Beşiktaş derbisi için çok iyi bir kadrosu var.

Yedeklerde Galatasaray!

Yedeklere baktığımızda Beşiktaş'ta Adem Ljajic, Diaby ve Lens gibi direk oynayabilecek oyuncular yer alırken Galatasaray'da Emre Akbaba ve Taylan Belhanda yerine, Selçuk ve Ömer Bayram Seri Lemina ikilisi yerine Şener Özbayraklı Mariano ve Saracchi yerine forma giyebilir. Ayrıca uzun bir aradan sonra Yunus Akgün kadroya dahil edildi.

YORUM EKLE