Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Niçin gitti Yarışmaya geri dönecek mi

Kanal D ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Gelinim Mutfakta'da 30 Mart Pazartesi günü yeni bir hafta başlayacak. Ancak yarışmada Reyhan Hanım'ın olup Ezgi'nin olmaması herkesi şaşırttı. Haliyle Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Niçin gitti? Yarışmaya geri dönecek mi çok merak edildi. İşte detaylar...

Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Niçin gitti Yarışmaya geri dönecek mi

Sunuculuğunu Fatih Ürek'in üstlendiği Gelinim Mutfakta 30 Mart günü 491. bölümüyle ekranlara gelecek. Ancak yeni bölümde Reyhan Hanım başka bir gelinle mutfakta yer alacak. Hal böyle olunca Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Niçin gitti?Yarışmaya geri dönecek mi her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu detayları haberimizde derledik.

Geçtiğimiz haftanın finalinde 5 altın bileziğin sahibi olarak altın listesindeki yerini koruyan Ezgi 85 bileziğe ulaştı. Ancak yeni haftada yarışmadan ayrıldı. Peki Ezgi niye gitti?

GELİNİM MUTFAKTA EZGİ NEDEN YOK? 30 MART

Gelinim Mutfakta 491. bölümde Ezgi mutfakta yoktu. Corona virüs nedeniyle evden çıkmayan ve bebeğiyle ilgilendiğini söyleyen Ezgi, çekimlere katılmadı. Bu nedenle bu hafta mutfakta da yer almadı. Ancak yarışmaya devam eden Reyhan Hanım bir akrabasının geliniyle takım oldu. Gelelim Ezgi geri dönecek mi sorusuna...

GELİNİM MUTFAKTA EZGİ GERİ DÖNECEK Mİ?

Tahminlerimize göre Reyhan Hanım yeni partneriyle yarışmadan elenmezse Ezgi geri dönmek zorunda kalacaktır. Ancak corona salgını etkisini daha da arttırırsa Gelinim Mutfakta'nın da çekimleri duracaktır. Yani Ezgi'nin geri dönüp dönmeyeceğini ilerleyen haftalarda göreceğiz.

YORUM EKLE