Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Kaynana Ayten kim Nereli

Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Gelinim Mutfakta Özüm Nereli kaç yaşında? çok merak ediliyor. 17 Şubat 2020'De programa kaynanası Ayten hanımla geri dönen Özüm hanımı bilmeyenler tanımak istiyor. Gelinim Mutfakta Özüm ve Ayten, ikinci gelişlerinde nasıl bir performans sergileyecek göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Kaynana Ayten kim Nereli

Gelinim Mutfakta en iyiler konseptinde yarışacak ilk isimler belli oldu. Gelinim Mutfakta'ya Özüm ve Ayten Hanım geri döndü. Özüm Sakarya ve Ayten Sakarya katıldı. Ayten Hanım Siirtli. İlk geldiklerinde de oldukça iddialı olan gelin kaynana toplamda 15 bilezik alarak programdan elenmişlerdi. Peki Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Kaynana Ayten kim? Nereli? İşte detaylar...Gelinim Mutfakta Özüm kimdir? Nereli kaç yaşında

İzmir Karşıyaka'dan programa dahil olan Özüm Sakarya 2 yıllık evli.  Dovma büyüme İzmirli olan göçmen Özüm programda dikkat çekmişti. Gelinim Mutfakta Özüm programda dikkat çeken açıklamalarla iddiasını ortaya koymuş ve elinden geleni yapmıştı. Best of konseptinde de dişli tavırlarıyla dikkat çekecek olan Özüm, rakiplerine kök söktürecek gibi görünüyor.

O dönem kayınvalidesine hiç yemek yapmadan programa katılan Özüm, el lezzetiyle dikkat çekmişti. 

YORUM EKLE