Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim oldu? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarının iki sezondur yayınlanan yemek programı Gelinim Mutfakta 3. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Normalde 17 Ağustos tarihinde başlaması beklenen Gelinim Mutfakta'dan sürpriz bir şekilde Fatih Ürek ayrıldı. Hal böyle olunca Gelinim Mutfakta yeni sunucu kim olacak? çok merak edilirken, beklenen açıklama geldi. Peki Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim oldu? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Hadi gelin birlikte bakalım...

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim oldu? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Fatih Ürek ile yolları ayıran Kanal D yeni sunucu için kolları sıvadı. Daha önce bu tarz yarışmalardan birin sunmuş ve başarılı olmuş birini arayan kanal, doğru hamle yapmak için ince eleyip sık dokudu. Tüm bu süreçte Gelinim Mutfakta yeni sunucusu kim oldu? Yeni sezon ne zaman başlayacak?  çok merak edildi.

İşte Kanal D'nin tüm bu müzakeresinin ardından Gelinim Mutfakta 2020-2021 sunucusu Onur Büyüktopçu oldu. Daha önce TV8 ekranlarından Yemekteyiz'i başarıyla sunan Büyüktopçu, artık Gelinim Mutfakta'da gelinler ve kayınvalidelerle bir arada olacak. Peki Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlayacak? Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Onur Büyüktopçu kimdir? 

Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlayacak?

Fatih Ürek ayrıldığı için yeni sezon çekimlerinin tekrarlanacağı Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Pazartesi günü yeniden sete çıkacak. Ardından Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği gelinim Mutfakta tahminen 7 Eylül Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak. 

Onur Büyüktopçu kimdir? Kaç yaşında

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Babası Çorum’lu annesi ise göçmendir. 18 yaşına kadar İzmir’de yaşadıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye gitmiştir. Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuk sektörüne ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizide Yusuf karakteri ile attı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında ise Güz Gülleri adlı isimli dizide de rol almıştır. Asıl çıkışını 2015-2017 Kiralık Aşk dizisindeki Koray karakteri ile sağlamıştır. Oyunculuğunun yanında aynı zamanda cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. 2017-2019 yıllarında ise TV8 de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmıştır. 2019 yılında ise Show Tv de yayınlanan Damat Bayıldı yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. 24 Mayıs 2020 tarihinden itibaren ise Kanal D’de yayınlanan Çarkıfelek yarışmasının sunuculuğu üstlenmiştir. Günümüzde ise Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuk görevini devraldı.

Onur Büyüktopçu’nun Yer Aldığı Diziler ve Televizyon programları

2003 Lise Defteri (Yusuf)
2004 Yabancı Damat(Emre)
2007-2008 Doktorlar
2007 Fırtınalı Aşk(Nedim)
2007 Kavak Yelleri(Mert)
2007 Memleket Hikayeleri-Hürmüz Gelin(Süleyman)
2007 Memleket Hikayeleri-Ne Sen Beni Unut Ne De Ben Seni(Hüseyin)
2007 Tatlı Bela Fadime(Özgür)
2007 Üç Tatlı Cadı(Yemek Hocası)
2010 Güz Gülleri
2011 Burada Laf Çok
2015 Kiralık Aşk(Koray)

Damat Bayıldı
Yemekteyiz
Çarkıfelek
Gelinim Mutfakta

YORUM EKLE