Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Ekim 2020 Cuma 16:10:31

Genç Yaşta Kansere Yakalan Ünlü isim yoğun bakıma alındı! Sevenleri yasta!

Uzun süredir kanser ile mücadele eden Dilay Kemer yoğun bakıma alındı. Genç yaşta kanser tedavisi gören Dilay Kemer yoğun bakıma alındı. Hayranları kısa sürede kalbimiz ve dualarımız seninle diyerek Dilay Kemer'e destek olmaya çalışıyor.

Uzun süredir kanser ile mücadele eden Dilay Kemer yoğun bakıma alındı. Genç yaşta kanser tedavisi gören Dilay Kemer yoğun bakıma alındı. Hayranları kısa sürede kalbimiz ve dualarımız seninle diyerek Dilay Kemer’e destek olmaya çalışıyor.

Dilay Kemer yoğun bakıma alındı!

Dilay Kemer yoğun bakıma alındı. Ekranların sevilen sunucu Dilay Kemer, uzun süre önce kansere yakalandığını açıklamıştı. Sabah saatlerinde Dilay Kemer’den üzün haber geldi. Dilay Kemer yoğun bakıma kaldırıldı.

Dilay Kemer son sağlık durumu nasıl?

2. kez bu hastalığa yakalanan Dilay Kemer’in sağlık durumu iyiye gitmediği öğrenildi.

Dilay Kemer kimdir?

Yaşadığı sağlık sorunu sonrası yoğun bakıma kaldırılan ünlü isim, 1988 Antalya doğumlu. Üniversite için İstanbul’a gelen ve Yeditepe Üniversitesi Fransız Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler mezunu olan Kemer, 2009 yılında moda bloguyla başladı karıyerine spikerlik ve sunuculukla devam etti. Fenerbahçe TV’de sunuculuk yapan Kemer geçtiğimiz aylarda kansere yakalanmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı