Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

5 Mayıs 2020 Salı 22:18:52

Golf Dondurma Bu Yaz Bambaşka geçecek reklam şarkısı

Golf dondurmanın her yıl yaz aylarında olduğu gibi 2020 yılında da reklamları televizyon ekranlarında ritüeli olan yeni reklamlar televizyon ekranlarında dönmeye başladı. İşte Golf reklamından ''Yaz Bambaşka Geçecek'' reklam müziği.

Her yaz olduğu gibi bu yaz da dondurma markalarının reklamları televizyonlardaki yerini aldı. Bu markalardan biri olan Golf ise yeni dondurma reklamı müziğiyle dikkat çekmeyi başardı. Golf’un ‘’2020 Yaz Bambaşka Geçecek’’ müziği Google’da araştırılmaya başlandı. Corona virüs nedeniyle yaz aylarının daha farklı geçeceği ortaya çıkarken, herkesin evde olduğu bu süreçte süreçte en fazla dikkat çeken reklamlardan bir tanesi Golf’un yeni dondurma reklamı oldu.

Zerrin Özer’in sevilen ‘O Yaz’ şarkısının kullanıldığı reklam güzel günlerin bir an önce gelmesi dileğiyle mesajıyla başlıyor. Coronavirüse uygun olarak uyarlanan şarkı şimdiden herkesin diline dolandı. Reklam kısa sürede büyük bir beğeni toplarken, reklam filminde çalan şarkı da büyük bir ilgi gördü. Peki insanları umutlandıran Golf Dondurma Reklam şarkısının sözleri ne? İşte detaylar…

Golf Dondurma Reklam şarkısının sözleri

Yakında gelecek bambaşka bir yaz

Dışarı çıkacak küçük büyük her yaş

Her kalpte bir hayal var bembeyaz

En tatlı anılara hazırız bu yaz

Nasılda koşuşuruz bahçelerde

Şarkı söyleriz mehtaplı gecelerde

Sen bana ben sana şu ellerle

Kök sarmaşıklar gibi sarılsak bu yaz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı