Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

26 Kasım 2020 Perşembe 14:04:05

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı! Sürpriz aşk bitti!

En çok yakıştırılan çift olarak dikkat çeken Hadise ve Kaan Yıldırım cephesinden üzen haber geldi. Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı. Evlenmeleri düşünülen çift ayrılıp haberiyle hayranlarını üzdü. Hadise’nin Koronavirüs testi pozitif çıkıp evi ayırdıkdan sonra aşk bitti. Hadise ve Kaan Yıldırım tüm fotoğrafları kaldırdı.

Son Dakika magazinde sürpriz ayrılık. Yaşadıkları aşkla dikkat çeken Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden üzücü haber geldi. Kaan Yıldırım ve Hadise ayrıldı. Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ayrılıp haberi hayranlarını üzdü.

Hadise Coronavirüse yakalandı!

Ünlü şarkıcı Hadise, geçtiğimiz günlerde Coronavirüse yakalandı. Virüs sonrası evleri ayıran Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin arasına kara kedi girdi. Hadise ve Kaan Yıldırım bugün itibariyle ilişkilerini sonlandırdığı öğrenildi.

Nazara geldi!

Hadise, hem koronavirüse yakalanması hem çok sevdiği Kaan Yıldırım’dan ayrılması sonrası “Nazar’a geldik arkadaşlar, yolu açık olsun” yorumunu yaptı. Geçtiğimiz günlerde Benekle fotoğrafını paylaşan Hadise, Benek’e son bir kez veda etmek istediğini dile getirdi ve Kaan Yıldırım kırmadı.

Takipten çıkıp fotoğrafları sildiler!

İnstagram’dan birbirlerini takip eden çift ilk olarak takipleri geri çekti. Hemen ardından Hadise fotoğrafları ve Benek’in instagram adresini kapattı. Hadise’nin bu hamlesi sonrası Kaan Yıldırım’da çekilmiş tüm fotoğrafları sildi.

Hadise ve Kaan Yıldırım’ın bir kere daha barışma ihtimalleri olmadığı ve araya başka bir kişinin girdiği gelen bilgiler arasında.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı