Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

18 Kasım 2020 Çarşamba 13:13:45

Son Güncelleme: 18/11/2020 13:15:39

Hafta sonu uçak bileti olanlara THY’den kısıtlama açıklaması geldi !

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasıyla hafta sonu belli saatlerde sokağa çıkma yasağı getirildi. Gelen yasak ile beraber hafta sonu seyahat yapacak, önceden bilet almış kişiler merakla biletlerine ne olacağına ve seyahat edip edemeyeceklerine bakmaya başladı. Önceden bilet almış kişiler hafta sonu nasıl seyahat edecek ? THY’den seyahat sınırlaması açıklaması geldi.

Alınan yeni karar ile beraber sokağa çıkma konusunda kısıtlamalar geldi. Hafta sonu belli saatler içerisinde sokağa çıkma yasağı geldi. Belirlenen saatler haricinde dışarıya çıkmak yasak olurken önceden bilet almış olan vatandaşlar ne yapacağını şaşırdı. Türk Hava Yolları, kısıtlama ile ilgili açıklama yaptı.

THY’nin sokağa çıkma yasağı ve yeni gelen kısıtlamalar ile ilgili açıklaması şu şekilde: “Hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde uçuşu olan misafirlerimiz uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarını gerçekleştirebilirler” şeklinde oldu.

Hafta sonuna seyahat etmek için önceden bilet almış kişiler, uçuş belgeleri ile yolculuklarını gerçekleştirebilecekler. Ancak yanlarında herhangi birinin olmasına izin verilmeyecektir.

THY’nin seyahat ile ilgili detaylı açıklaması ise; “İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede yer alan ve 20 Kasım 2020 Cuma günü itibarıyla uygulanacak sokağa çıkma  kısıtlamalarından, uçuşu bulunan tüm misafirlerimiz muaf tutulacaktır.

Misafirlerimiz, kısıtlama süresince yapılacak kontrollerde uçuşa  dair belge (mobil biniş kartı veya bilet ekran görüntüsü) ibraz ederek  ulaşımlarını sağlayabileceklerdir.

Konuyla ilgili güncel gelişmeleri ve duyuruları web sitemizden ve  sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Seyahatiniz süresince otoritelerin belirlediği diğer kısıtlama ve  tedbirlere uymanızı önemle hatırlatırız.” açıklamasını yaptılar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı