Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Ocak 2021 Pazar 22:10:31

Son Güncelleme: 10/01/2021 22:11:04

Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Akbank 2021 Yılında İkramiye Ödemesi yapacak

Kamu ve özel banka statüsündeki bankalar, emekli maaşlarının kendilerinden alınması kaydıyla promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. 2021 Yılında bu ödemelerin hangi bankada ve ne kadar olacağı konusu merak ediliyor. Haberimizin devamında bu konuda merak edilen tüm konularla ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz.

2021 Yılının başlamasıyla birlikte, maaşlara gelecek zamlar, asgari ücret zammı gibi konular, milyonlarca kişiyi ilgilendiren ve merakla takip edilen konulardı. Bunun yanında emekli maaşlarının ne kadar olacağı gibi konular da yoğun şekilde takip ediliyor. Aynı zamanda bankaların emekli maaşları için ödeyecekleri ikramiyeler de yoğun şekilde araştırılıyor. Bankalar 2021 yılının başlamasıyla birlikte, emekli maaşlarının kendi bankalarından alınması karşılığında ödeyecekleri ikramiyelerin miktarlarını duyurdu.

Halkbank’ ta Yeni Yılda Uygulanan Emekli Promosyonu

Halkbank emeklilerin maaşlarını aldıkları bankaların promosyon ödemesi protokolünde imzası olan bankalar arasında yer alıyor. Halkbank emekli aylıklarını kendi bankasından almak isteyen vatandaşlara 750 liraya kadar promosyon ödemesi gerçekleştiriyor. Buna göre bankadan 1.500 liraya kadar olan aylıklar için 500 TL, 1.500 ile 2.500 TL arasında olan aylıklar için 625 TL. 2.500 TL ve üzeri aylıklar içinse 750 TL promosyon ödemesi yapılacağı açıklandı. Tek sefer olarak yapılan promosyon ödemelerinden faydalanabilmek için, üç yıl boyunca aynı bankadan aylığınızı alma taahhüdünde bulunuyorsunuz.

Ziraat Bankası’ nda Yeni Yılda Uygulanan Emekli Promosyonu

SGK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı gibi tüm Sosyal Güvenlik sistemlerinden emekli aylığı alan kişilerin başvurabileceği promosyon ödemesi, Ziraat Bankası’ nda 3 yıl boyunca bankadan alınması kaydıyla veriliyor. Ziraat Bankası da 1,500 liraya kadar olan maaşlar için 500 TL, 1.500 ile 2.500 TL olan aylıklar için 625 TL, 2.500 TL ve üzeri aylıklar için 750 TL promosyon ödemesini, tek seferde 3 yıllık olmak üzere ödüyor. Başvuru sırasında, 3 yıllık taahhüt imzalanıyor.

Vakıfbank’ ta Yeni Yılda Uygulanan Emekli Promosyonu

Vakıfbank’ ta da ödenen promosyon miktarları, diğer kamu bankalarında olduğu gibi 750 liraya kadar üç yıllık taahhüt sonucunda yapılıyor.

Akbank’ ta Yeni Yılda uygulanan Emekli Promosyonu

Kamu bankalarına göre daha yüksek promosyon ödemesi gerçekleştiren Akbank, 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olan yeni promosyon sisteminde, 1.250 liraya varan ödemeler gerçekleştiriyor. Şubeye gitmeden internet bankacılığı veya mobil şube aracılığıyla başvuruların yapılabildiği ve kolaylıkla aylıkların taşınabildiği bilgini de verelim.

İş Bankası’ nda Yeni Yılda Uygulanan Emekli Promosyonu

Banka tarafından açıklamada, 2023 yılına kadar uygulanan emekli promosyonu sistemi, üç yıllığına emekli aylığını İş Bankası’ ndan almayı taahhüt eden emeklilere 1.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı