Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

5 Aralık 2020 Cumartesi 23:52:52

Son Güncelleme: 05/12/2020 23:53:03

Hande Erçel ve Kerem Bürsin canlı yayında sevgili olduklarını flörte başladıklarını duyurdu!

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin uyumlarıyla aylardır adlarından söz ettiriyor. Gerek sosyal medyadan birbirlerine yaptıkları yorumlar gerek ortak canlı yayınları dikkat çeken ünlü oyuncular bu akşam herkesi şaşırttı. Instagram üzerinden canlı yayın yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin sevgili olduklarını duyurdu.

Yaz aylarının başından bu yana Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in adları aşk dedikodularına karışmıştı. Birbirlerine çok yakıştırılan ve aralarındaki enerji öne çıkan ünlü oyuncular müjdeli haberi hayranlarına duyurdu. Peki Hande Erçel ve Kerem Bürsin sevgili mi oldu? Aşk mı yaşıyorlar

Son dönemin en uyumlu partnerlerinden biri olan Hande Erçel- Kerem Bürsin ikilisi birbirlerine çok yakıştırılıyordu. Haklarında sık sık aşk haberleri çıkan ikiliden Hande Erçel, dizi devam ederken uzun yıllardır aşk yaşadığı Murat Dalkılıç’tan ayrılmıştı. Bu ayrılığın sebebinin Kerem Bürsin olduğu öne sürülmüş. Ancak ünlü isimler bu haberleri reddetmişti.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin sevgili mi?

Ardından sosyal medyada birbirlerine yaptıkları yorumlar ve katıldıkları programlarda ilişkileri için söyledikleri dikkat çeken Hande Erçel ve Kerem Bürsin zaman zaman öpüşme sahneleriyle de dikkat çekmişti. Hatta ikilinin Sen Çal Kapımı ilk bölümlerde olan öpüşme sahnelerini uzun tuttuğu sosyal medyada olay olmuştu. Günlerce konuşulan bu olaydan sonra hem Hande’nin hem de Kerem’in her hareketi mercek altına alınmış ve ikilinin sürekli aşk yaşadığı haberleri gündeme gelmişti. Tüm bu gelişmelerin ardından Hande Erçel-Kerem Bürsin ikilisinden güzel haber geldi.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’den aşk itirafı!

Hande Erçel Ve Kerem Bürsin az önce Instagram’dan açtığı canlı yayında hem flörtleşip hem de yakın zamanda ikisinin beraber fotoğraf çekimi olacağını sevenlerine duyurdular.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı