Hangi bankaların çalışma saatleri değişti? İşte çalışma saatlerini değiştiren bankalar

Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) tüm bankaların mesai saatleri konusunda tavsiye kararı aldığını açıkladı. Kararın ardından bazı banka kuruluşları mesai saatlerini değiştirdiğini açıkladı. Peki hangi bankalar mesai saatlerini değiştirdi? İşte o banka kuruluşları...

Hangi bankaların çalışma saatleri değişti? İşte çalışma saatlerini değiştiren bankalar

Türkiye Bankalar Birliği (TBB), corona virüs nedeniyle tüm bankaların mesai saatlerine yönelik tavsiye kararı aldı. TBB’den bankalara gönderilen tavsiye kararında, yeni mesai saati 12.00 ile 17.00 arası olarak belirlendi. Bazı bankalar da kararın ardından mesai saatlerinin değiştiğini duyurdu. Peki hangi bankalar mesai saatlerini değiştirdi? İşte o bankalar...

AKBANK'TAN ‘MESAİ SAATİ’ AÇIKLAMASI

Akbank şubelerinin çalışma saatlerinin değiştirildiğini duyurdu. Bankanın açıklamasında “23.03.2020 tarihinden itibaren 12.00-17.00 saatleri arasında hizmwt vereceğiz” ifadeleri yer aldı.

İŞ BANKASI ÇALIŞMA SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Türkiye İş Bankası da  “Corona virüs salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin, çalışanlarımızı ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla şubelerimizin gişe çalışma saatleri, 23.03.2020 Pazartesi gününden itibaren saat 12.00-17.00 arası olacak şekilde değiştirilmiştir” açıklamasını yaptı.

GARANTİ’DEN CORONA VİRÜS KARARI

Garanti Bankası, corona virüsü tedbirleri kapsamInda şubelerinin çalışma saatlerinin değiştirdiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, “23 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren geçici olarak 12.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vereceğiz” denildi.

YORUM EKLE