Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

20 Kasım 2020 Cuma 07:55:52

Hava durumu nasıl olacak? Yağmur ve kar geliyor!

Meteorolojiden gelen açıklamaya göre bugün Türkiye yağışlı ve soğuk havanın etkisi altına girecek. Bazı bölgelerde sağanak, bazı bölgelerde ise kar yağışı görülecek.

Haftanın son iş gününde Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor. Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun bazı kısımları, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz’de sağanak yağışlar görülecek.

Bazı bölgelerde kuvvetli yağış ve kar var!

Yağışların özellikle Antalya, Mersin ve Adana bölgelerinde gök gürültülü yağış şeklinde olacağı aktarıldı. Yağışların Erzurum, Ardahan ve Kars’ta kar yağışına döneceği belirtildi. Doğu Karadeniz’in denizden uzak iç bölgeleri ile Akdeniz’in batısında yer yer karla karışık yağış geçişleri yaşanabilir. Kuvvetli yağışların yaşanacağı bölgelerde sel ve su baskını gibi durumların meydana gelebileceği ifade edildi.

Hava sıcaklığı nasıl olacak?

Peki hava sıcaklığı nasıl olacak? Hava sıcaklığı ise ülkenin güneydoğusunda 3-5 derece düşecekken, güneybatısında 2-4 derece yükseleceği bildirildi. Ülkenin diğer kısımlarında önemli bir değişikliğin yaşanmayacağı aktarıldı. Marmara ve Ege’nin kuzeyinde yer yer esecek kuvvetli rüzgarlar nedeniyle vatandaştan dikkatli olunması istendi.

İSTANBUL 13°C
Yer yer sağanak yağışlı

ANKARA 10°C
Hafif yağmur geçişleri görülecek

İZMİR 16°C
Parçalı bulutlu

ANTALYA 18°C
Gök gürültülü sağanak yağışlı

ZONGULDAK 12°C
Yer yer hafif yağmurlu

TRABZON 10°C, 13°C
Yer yer sağanak yağışlı

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı