Haziran Ayı Sıfır Otomobil Fiyatları! 2020 Haziran Ayı Sıfır Otomobilde 1 Yıl Öteleme Kampanyası!

Koronavirüs pandemisinin etkilerinin en çok hissedildiği sektörlerden biri olan Sıfır Otomobil piyasasında Haziran ayıyla birlikte hareketlenmeler başladı. 2020 Haziran ayında firmalar tarafından sıfır otomobiller için alım fırsatları ve kampanyaları tek tek başlatılıyor! Yeni dönemde sıfır araç alımlarında finansman kolaylıklarıyla ilgili pek çok yeni kampanya da yolda. Sıfır otomobil sahibi olmak isteyenleri sevindirecek yeni kampanyalar peş peşe açıklanıyor.

Haziran Ayı Sıfır Otomobil Fiyatları! 2020 Haziran Ayı Sıfır Otomobilde 1 Yıl Öteleme Kampanyası!

Koronavirüs pandemisinin etkilerinin en çok hissedildiği sektörlerden biri olan Sıfır Otomobil piyasasında Haziran ayıyla birlikte hareketlenmeler başladı. 2020 Haziran ayında firmalar tarafından sıfır otomobiller için alım fırsatları ve kampanyaları tek tek başlatılıyor! Yeni dönemde sıfır araç alımlarında finansman kolaylıklarıyla ilgili pek çok yeni kampanya da yolda. Sıfır otomobil sahibi olmak isteyenleri sevindirecek yeni kampanyalar peş peşe açıklanıyor. Son olarak Renault, Haziran 2020'de binek ve hafif ticari modellerde geçerli olmak üzere müşterilerine Şimdi Al 2021 yılında Öde kampanyasını duyurdu! 2020 Haziran ayı Sıfır Otomobil kampanyalarına dair tüm bilgiler haberimizde...

Koronavirüs pandemisinde normalleşme ile birlikte Sıfır ve İkinci el otomobil piyasalarına hareketlenmeler yaşanmaya başladı. Özellikle firmalar, Pandemi nedeniyle durma noktasına gelen ve büyük durgunluk yaşayan Sıfır Otomobil piyasası için kampanyalarını tek tek açılıyor. 2020 Haziran ayında müşterilere özel finansman kampanyaları ile araç sahibi olmak isteyenleri sevindirecek haberler gelmeye başladı. Citroen Türkiye de yaptığı açıklamayla Haziran ayına özel çeşitli finansman kampanyalarını devreye aldığını duyurdu! Honda 1.5 lt. VTEC Turbo Motor Civic-Sedan modelleri kampanya kapsamında bulunuyor. Öte yandan Renault ve Fiat da 2020 Haziran ayı özel kampanyalarını duyurdu! Sıfır araç almak isteyen vatandaşların mutlaka bakması gereken kampanyaları haberimizde sizler için hazırladık...

HONDA'DAN 2020 HAZİRAN AYINA ÖZEL KAMPANYA VE FIRSATLAR

Honda, 2020 Haziran ayı özel kampanyalarını duyurdu! Honda tarafından yapılan açıklamada tüm Civic-Sedan modellerinde, daha önceden sunulan kredi kampanyasının geçerli olmaya devam edeceği aktarıldı. Honda Civic - Sedan modelleri için kredi kampanyası Haziran ayında da devam edecek. Turbo motor peformansı, 1,5 LT. VTEC Turbo Motorlu Manuel Civic- Sedan modellerine sahip olmak isteyenler Honda'nın bu kampanyasını kaçırmasın!

CİTROEN 2020 HAZİRAN AYI FIRSATLARI

Citroen Türkiye de pandemi sürecinde normalleşme aşamasına geçilmesinin ardından Haziran ayı özel finansman fırsatlarını duyuruyor. Citroen Türkiye tarafından yapılan açıklamada, Haziran ayı fırsatları kapsamında, Citröen modellerinin 111 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı aktarıldı.

Citroen 2020 Haziran ayı kampanyasına göre; seçili modellerde geçerli 40 bin TL için 48 ay yüzde 0,85 faiz ile ayda 1050 TL taksitli kredi imkanı veya 80 bin TL için 24 ay yüzde 0,89 faiz ile taksit ödemelerine Eylül ayında başlanabilecek. Kredi kullanmak istemeyen müşteriler için ayrıca 6 bin TL'ye varan nakit indirimi de sağlanacak.

FİAT PROFESSİONAL'DAN 4 AY GERİ ÖDEMESİZ DÖNEM VE SIFIR FAİZ FIRSATI!

Fiat'da 2020 Haziran ayı için Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde faizleri sıfırlarken, 4 aylık geri ödemesiz dönem avantajı sunuyor. Yapılan duyuruda, Fiat Professional, Doblo, Fiorino ve Pratico modelleri için sunduğu avantajlı faiz ve ödeme fırsatlarına devam edileceği aktarıldı. Haziran ayında tüm Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 60 bin TL'ye 15 ay boyunca %0 faizli kredi fırsatı da sunulacak. Ödemelerin 4 ay sonra başladığı kredi kampanyasıyla Fiat Professional, koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde ticaretin erbaplarına önemli bir kolaylık sağlamış oluyor.

RENAULT'DAN "ŞİMDİ AL 2021'DE ÖDE" KAMPANYASI

Bu süreçte bir kampanya da Renault'dan geldi. Renault, Haziran ayında tüm müşterilerine, tüm binek ve hafif ticari modellerde geçerli olacak şekilde Şimdi Al 2021 yılında Öde Kampanyasıyla büyük bir fırsat sunuyor. yeni Clio'nun Joy 1.0 SCe 72bg, Megane Sedan'ın Joy 1.3 TCe 140bg ve Clio HB'in Joy 0.9 TCe 90bg versiyonlarının da arasında olduğu Renault modellerinin perakende satın alımlarını kapsıyor.

Renault tarafından yapılan bu kampanyayla birlikte; 45 bin 650 TL kredi tutarı, 36 ay vade ve yüzde 0,94 faiz oranı imkanı bulunuyor. Ocak 2021'de başlayan ödemelerde aylık ödeme tutarı ise 1.999 TL. 30 Haziran 2020'ye kadar geçerli kampanyada ClioHB 103 bin 400 TL, Yeni Clio 109 bin 400 TL ve Megane Sedan 151 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar bu kampanyalarla birlikte finansman desteğine de kavuşmuş oluyor. Yakın zamanda daha birçok firma tarafından yeni Sıfır ve İkinci el Kampyanlarının devreye alınması da bekleniyor.

YORUM EKLE