Hekimoğlu 11. bölüm izle 10 Mart 2020 Kanal D Son bölüm tamamı

Hekimoğlu 11. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu son bölümü izle. 10 Mart 2020 Hekimoğlu son bölüm tek parça izle. Hekimoğlu yeni bölüm tamamı seyret. Kanal D en çok izlenen dizisi Hekimoğlu 11. bölüm tek parça full izle. Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu.

Hekimoğlu 11. bölüm izle 10 Mart 2020 Kanal D Son bölüm tamamı

Hekimoğlu 11. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu son bölümü izle. 10 Mart 2020 Hekimoğlu son bölüm tek parça izle. Hekimoğlu yeni bölüm tamamı seyret. Kanal D en çok izlenen dizisi Hekimoğlu 11. bölüm tek parça full izle. Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu.

Hekimoğlu 11. bölüm 10 Mart 2020!

Hekimoğlu 11. bölüm izle. 10 Mart 2020 Hekimoğlu son bölüm izle. Karga Seven Pictures'ın yapımcılığını, Banu Kiremitçi'nin senaristliğini, Hülya Gezer'in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay yer aldığı Hekimoğlu yeni bölümü seyret. 11.02.2020 Hekimoğlu son bölüm tamamı seyret.

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu son bölümü ile ekranda fırtına gibi esti. Merakla beklenen Hekimoğlu son bölümünde neler yaşandı? Ateş, hastaneden kovulacak mı? Ateş ve Vahap arasında neler yaşanacak? Mehmet Ali kime sinirleniyor? 

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hekimoğlu dizisinde heyecan yükseliyor. Salı akşamlarına ambargo koymayı başaran dizi de Ateş ve ekibinin hayat kurtarma mücadelesine tanıklık ediyoruz. Yabancı bir dizinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu'nda azmin ve yaşama tutlusunun önemi seyirciye aktarılıyor. Hekimoğlu son bölümünde Ateş ve Vahap arasındaki çatışmayı izleme fırsatı yakaladık. Hastanenin yeni yönetim kurulu başkanı olan Vahap, herkesi sıkı bir disiplin altına almıştır.

Özellikle Ateş'i yakın takip eden Vahap, hastanedeki kontrolün yalnızca kendisine ait olduğunu ispat etmeye çalışır. Vahap'a karşı başlangıçta umursamaz bir tavır takınan Ateş, önemli bir açık vermek zorunda kalır. Mesleki yeterlilik belgesinin elinden alınmasına neden olabilecek önemli bir hata yapmıştır. Ekibi içerisinden biri tarafından Vahap'a verilen bu bilgi Ateş'i güç durumda bırakır. Ateş, ilk kez hastaneye kravat takarak gelmiştir. Ateş'i gören hastane personeli büyük bir şaşkınlık dalgasıyla sarsılmıştır. İpek bile gözlerine inanamamıştır. Lakin, Vahap bu durumdan hiç etkilenmez. Aksine Ateş'in hastaneden gönderilmesi gerektiği konusunda sabit bir fikir edinmiştir.

Ateş ve Zeynep arasındaki ilişkide çatlaklar meydana gelmiştir. Zeynep, Ateş'e karşı duyduğu hislerini bastırmaya çalışmaktadır, fakat başarılı olamaz. Ateş ise ona gerçekleri söylemiş ve asla birlikte olamayacaklarını anlatmıştır. Ateş'e destek olan İpekse onun hastaneden ayrılmasını istememektedir. Vahap'ı durdurmak için güç birliği yapmaya başlarlar. Ateş'in ekibi de Vahap'ın radarına girmiştir. Vahap, Ateş'in sırrını kimin kendisine söylediğini öğrenmek için harekete geçer. Kimsenin gözünün yaşına bakmaya niyeti olmadığını açıkça belli etmiştir.

Hekimoğlu 11. bölüm tamamı izle!

Kanal D'nin yeni dizisi Hekimoğlu heyecan ve dramı bir arada sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Hekimoğlu son bölümü ile ekrana geldi. Peki, Hekimoğlu son bölümünde Ateş neler yaşadı? Vahap, Ateş'i hastaneden göndermek için ne yapacak? Zeynep neden ağlıyor? İşte detaylar...

Hekimoğlu 11. bölüm tek parça izle 10 Mart 2020 Salı

Sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen Hekimoğlu yeni bölümleriyle seyircinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dünyanın en çok izlenen dizisi Dr House'nin Türkiye uyarlaması konumunda bulunan Hekimoğlu, güçlü oyuncu kadrosunu sürükleyici senaryosuyla desteklemeyi başarıyor. Doktorların hastalarının hayatlarını kurtarmak için gösterdikleri insan üstü mücadeleyi başaralı bir şekilde ekrana yansıtan Hekimoğlu, izlenme rekorları kırıyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Hekimoğlu son bölümü yayınlandı.

Ateş, Vahap'ın kendisini kovmadan rahat etmeyeceğinin farkındadır. Lakin, hastaneden ve ekibinden ayrılmaya niyeti yoktur. Bu yüzden de fedakarlık yapması gerektiğine karar verir. İlk adım olarak hastaneye takım elbise ve kravat takarak gelen Ateş, herkesin şaşkınlık dolu gözleriyle karşılaşmak zorunda kalır. İpek, Vahap'ın gelişinden ilk kez memnun olmuştur. Ateş'in ne kadar başarılı bir doktor olduğunu çok iyi bilmesine rağmen disipline ihtiyacı olduğunu da kabul etmektedir.

Vahap, Ateş'in gözüne girmeye çalıştığının farkındadır ama ciddiye almaz. Beklediği karşılığı alamayan Ateş ise geri adım atmamaya kararlıdır. İpek ve Orhan'da Ateş'e destek olacaklarını açıkça belli etmişlerdir. Özellikle İpek'in Ateş'in yanında yer alması hem Vahap'ı hem de Ateş'i şaşırtır. Zeynep, Ateş'ten duyduğu sert sözlerinden etkisinden kurtulamamıştır. Ona karşı beslediği duyguları bastırmaya çalışır ama uzak duramaz. Mehmet Ali ve Zeynep arasında da çatışmalar yaşanır. Mehmet Ali, Ateş'in hastaneden ayrılmasının iyi olabileceğini savunmaktadır. Ateş, ekibi içerisindeki köstebeğin kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer.

YORUM EKLE