Hekimoğlu 12. bölüm izle 17 Mart 2020 Kanal D Son bölüm tamamı

Hekimoğlu 12. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu son bölümü izle. 17 Mart 2020 Hekimoğlu son bölüm tek parça izle. Hekimoğlu yeni bölüm tamamı seyret. Kanal D en çok izlenen dizisi Hekimoğlu 12. bölüm tek parça full izle. Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu.

Hekimoğlu 12. bölüm izle 17 Mart 2020 Kanal D Son bölüm tamamı

Hekimoğlu 12. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu son bölümü izle. 17 Mart 2020 Hekimoğlu son bölüm tek parça izle. Hekimoğlu yeni bölüm tamamı seyret. Kanal D en çok izlenen dizisi Hekimoğlu 12. bölüm tek parça full izle. Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu.

Hekimoğlu 12. bölüm 17 Mart 2020!

Hekimoğlu 12. bölüm izle. 17 Mart 2020 Hekimoğlu son bölüm izle. Karga Seven Pictures'ın yapımcılığını, Banu Kiremitçi'nin senaristliğini, Hülya Gezer'in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay yer aldığı Hekimoğlu yeni bölümü seyret. 12.02.2020 Hekimoğlu son bölüm tamamı seyret.

Hekimoğlu Son Bölüm

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Hekimoğlu son bölümünde neler yaşandı? Ateş ve Vahap arasında neler olacak? Ateş, kimi kovacak? Ateş, İpek'ten ne istiyor? Zeynep, Ateş'e ihanet edecek mi? İşte detaylar...

Ekranların yeni dizisi Hekimoğlu sürükleyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi de Doktor Ateş ve ekibinin hayat hikayesine şahitlik ediyoruz. Farklı bir doktor profili çizen Ateş, çok zeki ve başarılı bir doktordur. Sosyal ilişkileri zayıf olduğu için insanlar tarafından yanlış değerlendirilmektedir. Lakin, hastalarının hayatını kurtarmak dışında hiçbir amacı bulunmamaktadır. Heyecanın hiç azalmadığı Hekimoğlu son bölümüü ile ekrana geldi. Ateş ve Vahap arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor. Ateş, Vahap'ın hastanenin başına geçmesiyle birlikte zor günler yaşıyor, hastalarına odaklanmata sıkıntı çekiyor.

İpek, Vahap konusunda dikkatli adımlar atmaya çalışıyor. Vahap'ın varlığı hastanedeki herkesin hayatında yeniliklerin oluşmasına neden oluyor. Ateş'in mesleki hayatını sonlandırabilecek önemli bir bilgi edinen Vahap, bunu kendi lehine kullanmaya başlıyor. Ateş'in ekibinde bir köstebek olduğu bilgisini paylaşıyor. Bu nedenle ekipten birinin kovulmasını istiyor. Zeynep, Mehmet Ali ve Emre için kariyerlerinde dönüm noktası olacak bir süreç başlıyor.

Emre, sürekli olarak Zeynep ile uğraşmaya devam ediyor. Zeynep'e olan ilgisini saklamak için onu sinirlendirmeye çalışıyor. Ateş, ekibinin geleceğini korumak zorunda olduğunu biliyor. Lakin, Vahap'ın elindeki koz nedeniyle karar vermesi gerekiyor. Zeynep, Ateş'e karşı hissettiği duyguları bastırmaya çalışıyor. Ateş, birlikte çalıştığı asistanlarının yanmasını engellemek için büyük bir sorumluluk alıyor. Tıpkı Vahap'ın tahmin ettiği gibi vicdanının sesi mantığının önüne geçmeyi başarıyor. Ateş, asistanlarının kovulmasını önlemek için işten ayrılmayı düşünüyor.

Hekimoğlu 12. bölüm tek parça izle!

Kanal D'nin fenomen dizisi Hekimoğlu heyecan dolu anlar sunmaya devam ediyor. Merakla beklenen Hekimoğlu son bölümü yayınlandı. Peki, Hekimoğlu son bölümünde neler oldu? Ateş, Vahap'ın istediklerini yapacak mı? Ateş'in ekibinden kim kovulacak? İşte detaylar...

Hekimoğlu 12. bölüm tamamı 17 Mart 2020!

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu heyecan ve eğleneceyi bir araya getirmeye devam ediyor. Zengin oyuncu kadrosunu sürükleyici konusu ile destekleyen dizi ilk bölümünden itibaren seyircinin beğenisini kazanmayı başardı. Dr House dizisinin Türkiye versiyonu olan Hekimoğlu son bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Ateş, Vahap'ın tüm isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Vahap, İpek'in ısrarlı direnişine rağmen Ateş'i hastaneden göndermek için elinden geleni yapar. Ateş'in doktorluk mesleğini yapabilmek için gerekli donanıma sahip olmadığına inanmaktadır. İpek ile arasında geçen konuşma canını çok sıkmış, bu nedenle farklı bir plana yönelmiştir.

Ateş'in vicdan azabı çekmesini sağlamak istemektedir. Bu nedenle Ateş'e ekibinden birini kovmasını söyler. Ateş, Vahap'ın ne yapmaya çalıştığının farkındadır; fakat elinden bir şey gelmediği için mecbur kalır. Aksi taktir de mesleki yeterlilik belgesi elinden alınacak ve bir daha doktorluk yapmasına müsade edilmeyecektir. Emre, Zeynep ve Mehmet Ali'yi durumdan haberdar eder. Bu durum ekip arasındaki ayrılıkları ve gerilimin körüklenmesine neden olur.

Mehmet Ali, birlikte hareket etmeleri gerektiğini savunur. Lakin, Emre'nin sert tavrıyla karşılaşır. Öte yandan Vahap'ta Mehmet Ali'ye bir teklifle gelmiştir. Zeynep, Ateş'e duyduğu aşk yüzünden daha farklı bir acı çekmektedir. Emre'nin tüm iğleneleyici sözlerine rağmen Ateş'i savunmaya devam eder. Diğer yandan da yeni hastaları tedavi etmek için çalışmaları gerekmektedir. İpek, Ateş'in ne kadar zorlandığının farkındadır. Ona destek olmak için yanında olmak ister. Ateş, sonunda kararını vermiştir. Kimin kovalacağını açıklamak üzere hareket geçer. Vahap'a hayatının dersini vermeye hazırlanmaktadır.

YORUM EKLE