Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

29 Aralık 2020 Salı 22:51:54

Hekimoğlu 31. Bölüm izle 29 Aralık Kanal D Hekimoğlu son bölüm izle Yeni Ateş Yakıyor

Hekimoğlu 31. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu 31. bölüm tamamı izle! Hekimoğlu son bölüm izle! 29 Aralık Salı Hekimoğlu son bölüm izle. Hekimoğlu yeni bölüm izle. Yayınlandığı salı akşamları sevilen dizi Hekimoğlu 31. bölüm tamamı izle! Hekimoğlu son bölüm 29 Aralık 2020 Kanal D.

Hekimoğlu 31. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu 31. bölüm tamamı izle! Hekimoğlu son bölüm izle! 29 Aralık Salı Hekimoğlu son bölüm izle. Hekimoğlu yeni bölüm izle. Yayınlandığı salı akşamları sevilen dizi Hekimoğlu 31. bölüm tamamı izle! Hekimoğlu son bölüm 29 Aralık 2020 Kanal D.

Hekimoğlu 31. Bölüm izle 29 Aralık Kanal D

Kanal D ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu 31. bölüm izle! Hekimoğlu son bölüm izle! Hekimoğlu 29 Aralık salı yeni bölümü izle! Hekimoğlu 31 Aralık izle! 29 Aralık Salı Hekimoğlu son bölüm izle! Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu yeni bölümü izle! Hekimoğlu son bölüm izle!

Kanal D’nin sevilen ve reytinglerde başarılı sonuçlar alan dizisi Hekimoğlu bu akşam (29 Aralık Salı) saat 20:00’da 31. bölümüyle ekranlara geldi! Dizi severlerin merakla beklediği Hekimoğlu 31. bölüm an itibariyle sona erdi. Şimdi Hekimoğlu 31. bölümü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyen dizi tutkunları araştırmalara başladılar. Hekimoğlu 31. bölüm izle, Kanal D Hekimoğlu 29 Aralık Salı yeni bölümü izle seçenekleri araştırılıyor. Hekimoğlu 31. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detaylarıyla birlikte Hekimoğlu 31. bölüm izle seçeneği haberimizin devamında sizlerle…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu, bu akşam 31. bölümüyle izleyicisiyle buluştu! Diziseverlerin merakla beklediği Hekimoğlu 31. bölümde neler oldu? Doktor Ateş Hekimoğlu’nu öldürmeye teşebbüs eden kişi kim ve neden Ateş Hekimoğlu’nu hedef aldı? Ateş Hekimoğlu sahalara dönüyor. Yeni bir vakayı ele alan Doktor Ateş, bir kadın hastasının omuriliğine keşif cerrahisi yapmak istiyor. Felç ihtimali olan bu duruma diğerleri karşı çıksa da Doktor Ateş bu tedavide kararlı! İpek, karşı karşıya kalabilecekleri hukuki durum nedeniyle ameliyata izin vermemektedir. Ateş ile İpek yeniden karşı karşıya geliyorlar!

Kanal D Hekimoğlu 31. bölüm izle! Hekimoğlu 29 Aralık Yeni Bölümü

Doktor Ateş Hekimoğlu işinin başına dönüyor! Hastane de Ateş Hekimoğlu’nun dönüşü için gerekli hazırlıklar yapılıyor ve ona kendini hayatta hissettirebilecek yeni vakalar bulmak için İpek harekete geçiyor! Ateş Hekimoğlu iyileştikten sonra hemen hastanenin yolunu tutuyor. İpek, Doktor Ateş’e iyi olup olmadığını soruyor, Ateş de ağrısının olmadığını söylüyor.

İpek de bu arada Hekimoğlu için büyük bir vaka buluyor! Kendini felç zanneden kadın bir hasta için harekete geçiliyor. İlginç bir vaka olan bu duruma doktor Hekimoğlu zor bir tedavi yöntemini uygulamakta kararlı! Keşif cerrahisi yapmak isteyen Doktor Ateş’e İpek karşı çıkıyor! Keşif cerrahisi sonucunda kadının felç kalma ihtimali bulunuyor. Doktor Ateş de hastanın zaten kendini felç zannettiğini söyleyerek İpek’ten tedaviye izin vermesini bekliyor. Ancak İpek, patronun kendisi olduğunu ve böyle bir tedavi sonucunda olumsuzluk yaşanması halinde hastanın avukatıyla baş başa kalacaklarını söyleyerek Ateş’e izin vermiyor. Bu düelloda kazanan İpek mi yoksa Hekimoğlu mu olacak? Ateş ve İpek tekrar karşı karşıya!

Hekimoğlu 32. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kanal D’nin sevilen, reyting rekortmeni dizisi Hekimoğlu 32. bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Bu hafta 31. bölümüyle ekranlara kilitleyen Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı! Hekimoğlu 32. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı