Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Kasım 2020 Salı 18:57:59

Hekimoğlu bu akşam var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor final mi yaptı? 10 Kasım Kanal D Yayın akışı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu büyük bir şok daha. Hekimoğlu dizisinde Koronavirüs şoku yaşanıyor. Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu bu akşam var mı yok mu? Hekimoğlu dizisi final mi yaptı? Hekimoğlu neden yayınlanmıyor final mi oldu merak ediliyor. Hekimoğlu 10 Kasım yeni bölüm var mı yok mu? Hekimoğlu dizisi neden yayınlanmıyor sorusu cevap buldu.

Kanal D ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu bu akşam yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı merak ediliyor. Yayınlandığı her salı akşamı çok sevilen dizi Hekimoğlu bu akşam ekranlara gelmiyor. Hekimoğlu yayınlanması sonrası Hekimoğlu final mi oldu? Hekimoğlu yayından mı kaldırılıyor soruları cevap arıyor. Sizler için Hekimoğlu 10 Kasım akıbetini açıklıyoruz.

Hekimoğlu neden yok? Neden yayınlanmıyor!

Kanal D ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu bu akşam yayınlanmayacak. Hekimoğlu dizisi Koronavirüs nedeniyle yayınlanmıyor. Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen koronavirüs’e yakalandı. Ekranlarda bu sebeple Hekimoğlu dizisi çekimleri durdurdu. Hekimoğlu dizisi Timuçin Esen’siz devam etmeme kararı aldı ve iki hafta yayınlanmayacak.

Hekimoğlu yeni bölümü ne zaman?

Kadrosunda Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi yıldız isimlerin yer aldığı Hekimoğlu dizisi yayınlanmayacak. Hekimoğlu dizisi yeni bölüm tarihi 17 Kasım olarak açıklanmıştı ama tekrar ertelendi. Hekimoğlu 24 Kasım salı akşamı Kanal D’de yayınlanacak.

Hekimoğlu final mi oldu?

Kanal D ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu henüz final kararı almadı. Ancak salı akşamları en az izlenen dizisi olması nedeniyle Hekimoğlu final yapabilir. Hekimoğlu dizisi yeni bölümleri çekilmeden eldeki bölümler yayınlanarak final yapabilir.

10 Kasım Kanal D yayın akışı!

Kanal D 10 Kasım 2020 Salı akşamı yayın akışı değişti. Hekimoğlu yeni bölüm yerine Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi ekranlara gelecek. Hekimoğlu tekrar bölümüyle 23:00’de ekrana gelecek.

Timuçin Esen sağlık durumu nasıl?

Koronavirüs kamu spotlarında yer alan Timuçin Esen’in Koronavirüs’e yakalanması sonrası sağlık durumu da merak ediliyor. Timuçin Esen’in sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlendiği öğrenildi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı