Hercai bu akşam neden yok? Bitti mi Final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman

ATV'nin çok sevilen cuma dizisi Hercai bu akşam 39. bölümüyle ekranlara gelecekti. Ancak ATV'nin 3 Nisan yayın akışında Hercai dizisinin olmaması izleyenleri endişelendirdi. Hal böyle olunca Hercai neden yok? Bitti mi Final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman aranmaya başladı. İşte detaylar...

Hercai bu akşam neden yok? Bitti mi Final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman

Hercai bu akşam neden yok? Bitti mi Final mi yaptı? Yeni bölüm ne zaman? İşte ATV 3 Nisan 2020 yayın akışı... ATV'nin Mia Yapım imzalı sevilen dizisi Hercai son olarak 38. bölümüyle ekranlara geldi. Miran ve Reyyan için oldukça zor şeylerin yaşandığı  bölümün ardından 39. bölüm merakla bekleniyordu. Ancak ATV'nin 3 Nisan Cuma yayın akışında Hercai 39. bölümün olmaması herkesi üzdü. Peki Hercai niçin yayınlanmıyor? Yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek?

Savaşçı bu akşam var mı yok mu? 3 Nisan

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai bu akşam var mı? Hercai bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı? ATV ekranların sevilen dizisi Hercai 3 Nisan 2020 ATV yayın akışında yer alacak mı? Hercai dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Ekranlarda rekor kıran Hercai bu akşam yayınlanacak mı sizin için hazırladık. 

ATV 3 Nisan 2020 yayın akışı

ATV 3 Nisan 2020 yayın akışı yenilendi. ATV 3 Nisan 2020 yayın akışına göre Hercai yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. Onun yerine iki bölüm peş peşe Kardeş Payı dizisi yayınanacak. Özetle ATV 3 Nisan yayın akışında Hercai dizisi yok.

Hercai dizisinin yeni bölümü ne zaman?

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanmıyor. Hercai yeni bölümü çıkmıyor. Hercai yeni bölümü ekranlara gelmiyor. Hercai 10 Nisan 2020'de mi 17 Nisan 2020'de mi yayınlanacak henüz belli olmadı. Ancak ilk gelen bilgilere göre Savaşç'nın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli değil.

 ATV ekranlarında yayınlanan Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Ebru Şahinve  Akın Akınözü yer aldığı Hercai 3 Nisan 2020 tarihinde corona virüs nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Stok bölümü de olmayan dizinin çekimleri virüsün etkileri bittiği zaman devam edecektir. Bu nedenle yeni bölüm tarihi konusunda bir şey söylemek mümkün değil.

Hercai son bölüm neler oldu?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

YORUM EKLE