Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

20 Kasım 2020 Cuma 13:41:17

İrem Helvacıoğlu’ndan samimi Özcan Deniz açıklaması ! Seni Çok Bekledim dizisi ne zaman başlayacak ?

Yeni sezonda başlaması planlanan Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı. İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaşacağı yeni dizinin çekimleri büyük ölçüde tamamlanırken dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. İrem Helvacıoğlu, partneri Özcan Deniz hakkında samimi açıklamalar yaptı. Seni Çok Bekledim dizisi ne zaman başlayacak ?

Başarılı oyuncu Özcan Deniz’in yeni dizisi sabırsızlıkla bekleniyor. Başrollerini Özcan Deniz ve son zamanların popüler oyuncusu İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Geçtiğimiz sene karadeniz dizisi olan Sen Anlat Karadeniz ile şöhreti yakalayan başarılı oyuncu şimdilerde yeni bir dizi projesine hazırlanıyor. Özcan Deniz ile başrollerini paylaşacakları dizinin çekimleri başladı hatta çekimler büyük bir ölçüde bitti.

Dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekleyenler dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Dizinin yeni sezonda izleyicisiyle buluşacağı yapılan açıklamalar arasında.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda City’s Nişantaşı’nda objektiflere takılan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, sorulara cevap verdi. Pandemiden dolayı dizi çekimlerine geç başladıklarını söyledi. Covid-19 olduğu için çekimlerin yavaş ilerlediğini bu yüzden dizinin önümüzdeki sezon beğeniye sunulacağı söylendi.

İrem Helvacıoğlu, Özcan Deniz ile ilgili sorulan sorulara samimi cevaplar verdi. İrem Helvacıoğlu, Özcan Deniz ve dizi ile ilgili şu sözleri söyledi: “Özcan’la çekimlerde çok eğleniyoruz. Heyecanla dizinin yayın gününü bekliyoruz.” dedi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı