İş bankası ve Garanti Bankası, 7000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı

ihtiyac-kredisi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu iki banka üzerinden de kredi başvurusu yapacaksanız bazı kredi şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. Alacağınız 7000 TL kredi başvurusunda en fazla 36 ay vade yapabilirsiniz.

7000 TL’ye kadar anında kredi kullanmak isteyen kişiler için Garanti Bankası ve İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 7000 TL’ye kadar onay almak isteyen kişiler bu kredi başvurusunu yaparak, ister bankadan isterlerse de internet üzerinden bu kredileri kullanabilirler. İş bankası ve Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi limiti ne olursa olsun, aynı kredi politikalarına göre, kredi onayı almaktadırlar. İş bankası üzerinden ve Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin daha önceki banka kredi notu: 1200 ve üzerinde olması durumunda bu bankalar kimlikle kredi onayı verecektir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu iki banka üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 7.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi limiti ne olursa olsun, kredi notundan ziyade, ayrıca sigorta durumuna da bakılarak onay olacaklardır. 7000 TL kredi kullanacak olan kişiler ile 70000 TL kredi kullanacak olan kişilerde aynı şartları uygun olması gerekiyor. Kredi limitimizin düşük olması durumu sizin kredi notunuzun düşük olup, kredi onayı alacağınıza itmesin. çünkü bankalar ne kadar kredi başvurusu yaparsanız yapın, kredi notuna göre otomatik olarak sistem üzerinden onay vermektedir. Garanti Bankası üzerinden de kredi kullanacak olan kişiler, 7000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapacaklarsa en az 1200 üzerinde bir kredi notunun olması gerekiyor. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek, kimliğinizi, gişe personeline veya bireysel müşteri temsilcisi, personeline verirseniz size anında kredi başvurusu yapacaklardır. Kredi onayı alırsanız, Garanti Bankası üzerinden 7000 TL kredi hemen hesabınıza yatacaktır. Eğer bu bankadan bir internet bankacılığı kullanıyorsanız, internet bankacılığı şifreniz ile birlikte Garanti Bankası, mobil uygulamasına girerek buradan da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İŞ Bankası 7.000 TL Kredi Başvurusu

İş bankası 7000 TL 36 ay vadeli olarak verilen bu ihtiyaç kredisi sizlere hızlı bir şekilde onay verecektir. Kredi notu uygun olan kişiler bu banka üzerinden 7000 TL’ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilmektedir. Size en yakın iş bankası şubesine giderek bu banka üzerinden kimliğiniz gelir belgeniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer bu bankada hesabınız varsa, sadece kimliğinizle birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. Kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca bu bankada hesapları olması durumunda, şubelere gitmeden de 7000 TL gibi kredilerde, online olarak internet üzerinden onayı alabilmektedirler. Bunun için internet bankacılığı şifreniz ile birlikte iş cep uygulamasına girerek buradan krediler bölümüne girip başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan tutar, hemen hesabınıza yatacaktır.