Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

1 Kasım 2020 Pazar 02:38:32

İzmir’den Üzücü Haber: Yaralı Sayısı 896’ya Çıktı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den Seferihisar’a ziyaret. AFAD tarafından açıklamalar. İzmir’den son dakika deprem gelişmeleri.

İzmir’de 6.9 şiddetindeki depremin yıkıcı etkisi son bulmadı. Can kayıpları 39’a yükselirken enkaz altında kalan 20’den daha fazla vatandaş olabileceği tahminleri bulunurken, yaralı sayısının artış göstererek 896’ya yükseldiği açıklandı. Sosyal medyada yalan haberlerin sayısında artışlar olmasına karşı ekipler hızla çalışırken, özellikle vatandaşların sosyal medyada çıkan yalan haberlere inanmaması uyarıları yapılıyor.

Yaralı sayısında olan artışın yanında AFAD yetkilileri görev yerinde arama ve kurtarma çalışmalarının yanında karadan ve havadan tarama çalışmalarına devam edildiğini açıkladı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, gece geç saatlerde beraberindeki heyetle birlikte Seferihisar’ı ziyaret ederken, bölgedeki vatandaşların yaralarını sarmaya, psikolojik destek olmaya çalıştı. Ölü ve yaralı sayısının artması çok sayıda vatandaşı üzerken sosyal medyada birkaç vatandaşın ise hakaret içeren paylaşımlarda bulunmalarından dolayı haklarında işlem başlatıldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı