Kaan Boşnak kimdir? Nereli, Kaan Boşnak ifşa ediliyor

Yüz Yüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak dün sessiz sedasız evlenerek hayranlarını şok etti. Boşnak, bir süredir birlikte olduğu Başak Ceylan Torun ile evlendi. Ancak bugün de sosyal medyada ünlü müzisyenin mesajları ifşa edildi. Hal böyle olunca Kaan kimdir? Nereli her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları haberimizde yanıtladık.

Kaan Boşnak kimdir? Nereli, Kaan Boşnak ifşa ediliyor

Son yılların popüler müzik gruplarından olan Yüz Yüzeyken Konuşuruz'un solisti dün evlendiğini duyurdu. Boşnak bir süredir birlikte olduğu festival ve etkinlik direktörü Başak Ceylan Torun ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde düyaevine girdi. Sürpriz nikahtan dolayı Kaan Boşnak, Twitter'da en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Bugün de ünlü müzisyenin ifşa mesajları olduğu iddia edilen yazışmalar ortaya çıktı. Hal böyle olunca Kaan Boşnak kimdir? Nereli? çok merak edildi.

Kaan Boşnak kimdir? Kaç yaşında

Sabahattin Kaan Boşnak 4 Eylül 1992'de dünyaya gelmiştir. Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun vokali ve gitaristi olması ile tanınan müzisyen, müzisyenliğinin yanı sıra edebiyat yönünü de oldukça geliştirmiştir. Boşnak, daha lise yıllarında Genç Praksis dergisini çıkarmıştır. Marmara Üniversitesi Edebiyat Bölümü öğrencisi olan Boşnak, 3 Maymun isimli grubu kurmuş ve vokallik yapmış fakat sonradan grup dağılmıştır. Boşnak, müzik kariyerinde Nick Cave, Erkin Koray, Kesmeşeker ve Cemiyette Pişiyorum'dan etkilenmiştir.

Bağımsız rock türünde müzik yapan Kaan Boşnak, 2011 yılında Engin Sevik ile beraber kurduğu Yüzyüzeyken Konuşuruz grubuyla başlarda yayınladığı videolar ile dinleyicilerinden beğeni topladı. 2013 yılında ilk albümleri 'Evdekilere Selam' sayesinde daha geniş kitlelere ulaştılar. İlerleyen zamanda sırasıyla Can Tunaboylu, Can Kalyoncu ve Baran Ökmen'in de katılımıyla grup son haline ulaştı. 2014 yılında Otoban Sıcağı ve 2018 yılında Akustik Travma albümleriyle popülariteleri de hızla arttı. Bunun yanı sıra Ne Farkeder, Canavar, Sandal, Boş Gemiler ve 2020 yılında New York Red Bull Müzik Stüdyoları'nda analog kaydettikleri Kazılı Kuyum teklilerini dinleyiciye sundular.

YORUM EKLE