Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

10 Ekim 2020 Cumartesi 15:16:12

Kamuda çalışanlara müjdeli haber geldi!

Taşeronda çalışan vatandaşlar kendilerine yapılacak olan iyileştirme hakkında uzun zamandır bilgi sahibi olmak istiyorlar ve bu konuda araştırmalar yapıyorlar.  Gelen bilgiye göre taşeron işçilerine olumlu haberler var. Taşeron işçilerine kısa zaman içerisinde 650 TL ödeme yapılacak.

Taşeronda çalışan vatandaşlar kendilerine yapılacak olan iyileştirme hakkında uzun zamandır bilgi sahibi olmak istiyorlar ve bu konuda araştırmalar yapıyorlar.  Gelen bilgiye göre taşeron işçilerine olumlu haberler var. Taşeron işçilerine kısa zaman içerisinde 650 TL ödeme yapılacak.

Geçtiğimiz günlerde taşeron işçileri maaşlarına iyileştirme yapılmasını istemişlerdi. Bu konu hakkında sürekli iyileştirme yapılmasını talep eden işçilere iyi haber geldi.  Korana virüs insanları olumsuz bir şekilde etkiledi. Birçok vatandaş bu salgından kötü etkilendi ve etkilenmeye de devam ediyor.  Taş ören işçileri de bundan nasibini aldı.  Taş ören işçileri bu dönemde maaşlarına zam yapılmasını dile getirdiler. İşte bu konuda beklenen açıklama geldi. Haberimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız haberimizin devamını mutlaka okumanız tavsiye edilir. İşte detaylar

Taşeron işçilerine ek ödemeler yolda

Bilindiği üzere korana virüs salgını son sürat devam etmektedir. Taşeron işçileri bu süreçte yani bu sene tam 3 defa ödeme aldılar. Devret ödemeleri 4 taksite böldü ve 3ünü ödedi. Taşeron işçileri önümüzdeki günlerde 4. Taksit ödemelerini alacaklardır.

3bin 646 ödeme

Taşeron iççileri toplamda bu sene 3 bin 646 TL ödeme alacaklar. Taş ören çalışmalarına şimdiye kadar 3 ödeme gerçekleştirildi. Kalan 1 ödeme ise gelecek günlerde taş ören işçilerine verilecektir. İlk ödemelerini taş ören işçileri 31 Ocak tarihinde aldılar. İkinci ödemelerini ise 22 Mayıs 3 ödemelerini 27 Temmuzda alan işçiler son dönemleri için ise gün sayıyor. Taş ören işçileri son ödemelerini kısa bir süre içerisinde alacaklardır.

Devlet tarafından taşeron çalışan kişilere senede 4 defa ödeme gerçekleştirilmektedir. Bu ödemeler iyileştirme ödemeleridir. Herkese eşit oranda verilmektedir. Toplam olarak 3 bin 646 TL ödeme gerçekleştirilmektedir. Bu ödemeler senede 4 defa aksatılmadan düzenli bir şekilde gerçekleştirilir. İlk üç ödeme gerçekleşmiş ve vatandaşlarda son ödemenin olacağı tarihi merak etmektedir. Gelen bilgiye göre son ödeme yakın zaman içerisinde gerçekleşecektir. Vatandaşlar tediye ödemelerinin çok işe yaradığını ve bu salgın döneminde kendilerini rahatlattığını dile getirmektedir. Bu sebeple olumsuz bir şekilde etkilenmemeleri için ödemelerin bir an evvel yapılmasından yana olduklarını söylemektedir. Vatandaşların merak ettiği bu konu sonunda açığa kavuştu. Birçok vatandaş son ödeme tarihini merak etmekte ve bu konu hakkında araştırmalarda bulunmaktaydı. Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İşte ödemelerin gerçekleşeceği tarih aşağıdadır…

Taşeron işçilerine son ödenecek tutar tarihi belli oldu.

Korana virüs sebebi ile birçok vatandaş işsiz kaldı işlerine gidemeyecek duruma geldi ve kişisel bakımlarını sağlayamadı. Bu süreçten kötü bir şekilde etkilenenlerden biride taşorenişçileridir. Taşoren işçilerine senede 4 defa para imkânı vermektedir. Devlet taşeron işçilerine senede 4 tediye ödemesi gerçekleştirmektedir. Bu tediye ödemeleri herkese eşit bir şekilde yapılmaktadır. Tediye ödemelerini devlet 4 parçaya bölmüştür ve ilk üç tediye ödemesi gerçekleştirilmiştir. Son 1 ödeme kalmıştır ve oda gelecek günlerde taş ören işçilerine aktarılacaktır. Toplamda taş örende çalışan kişilere 3 bin 650 TL ödenmektedir. Bu ödeme dört taksite bölünmüştür. İlk üç taksit ödendiğine göre sadece son taksit 912 TL ödeme yapılacaktır vatandaşlar bu konu hakkında detaylı bilgi öğrenmek istiyor ve son ödemenin ne zaman olacağı hakkında bilgiler araştırıyor. Biz sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler verelim. Son olarak yapılacak son tedaiye ödemeleri 14 Aralık tarihinde taş ören çalışanlarına verilecektir. 14 Aralıkta verilecek olan tediye ödemeleri bu sene sondur. Bir dahaki sene içinde 4 defa ödemelerin gerçekleşmesi umulmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı