Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

4 Eylül 2020 Cuma 14:27:12

Kanal 7 Masum 166. son bölüm bugünkü bölüm izle 4 Eylül Youtube – Masum 167. bölüm fragmanı

Masum 166. bölüm full kesintisiz izle – Masum 167. bölüm fragmanı Masum 166. bölüm full kesintisiz izle Masum 166. bölüm izle TV8  ekranlarında saat 16.10 itibiari ile yerini aldı. Hint dizileri arasında e çok izlenilen sayısına hakim  Masum 166. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX tv Masum  dizisine ulaşacak ve Masum 166. bölüm izleyeceksiniz. TV8 ekranlarında akşam üstü kuşağında  yayınlanan Masum 166. bölümü neler oldu aramasının yanında Masum 167. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Masum 166. bölümü  bakalım ne kadar izlendi

Masum 166. bölüm full kesintisiz izle – Masum 167. bölüm fragmanı Masum 166. bölüm full kesintisiz izle Masum 166. bölüm izle TV8  ekranlarında saat 16.10 itibiari ile yerini aldı. Hint dizileri arasında e çok izlenilen sayısına hakim  Masum 166. bölüm izle yemeyenler için vereceğimiz link ile FOX tv Masum  dizisine ulaşacak ve Masum 166. bölüm izleyeceksiniz. TV8 ekranlarında akşam üstü kuşağında  yayınlanan Masum 166. bölümü neler oldu aramasının yanında Masum 167. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları da mevcuttu. Ekranlarda ben de varım demek için dikkat çeken fragmanı ile karşımıza çıkan ve herkesi merakta bırakan Masum 166. bölümü  bakalım ne kadar izlendi

Hint dizilerinin ev sahibi ülkemizde senelerdir Kanal 7 olmakta iken Masum yeni bölüm leri her gün merakla takip ediliyor. Masum  166. bölümü özeti ile masum bugün neler oldu aramaları da mevcut. 4 Eylül 2020 Masum son bölüm yaşananlar nasıl ilgi ile takip edildiyse 5 Eylül 167. bölüm fragmanı da bir o kadar ilgi gördü. Sizler içi Masum 166. bölüm izle linki ve yaşananları ile haberimize başlamak istiyoruz.  4 Eylül 2020 166. bölüm full izle

Masum 4 Eylül 166. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Masum 166. bölüm özeti ve Masum 166. bölüm fragmanı haberimizde.

MASUM 166. BÖLÜM İZLE

Masum 166. bölüm özeti

Ahem Jigar’ın değiştirdiği gazete ile Ramji’nin her gün okuduğu gazeteyi tam değiştireceği sırada Ramji kapıyı açar. Ahem de hemen kapının arkasına saklanır. Gopi de ağaçların arkasında olup biteni izlemektedir. Ramji yerdeki günlük gazetesini alırken, Daval gelir. Gopi Daval’a dikkat çekecek bir şey yapmasını kaç göz işareti ile söyler. Daval da kamyoneti ile Ramji’nin arabasına çarpar. Garodiya da sinirle Daval’ın yanına gider. Ahem de bu fırsatı değerlendirip gazeteyi değiştirir. Ramji Daval’a kızdıktan sonra Ahem ve Gopi de işe geldiklerini söyler. Ramji yerdeki gazeteyi görmeden salona geçer. Gopi de yerdeki gazeteyi alıp, Ramji’nin dikkatini çekmek için gazetedeki yazıyı salonda okumaya başlar. Rani çok zengin ve antikaya düşkün olduğu haberini okumaya devam eder. Ramji gazeteyi alıp kendisi kontrol eder. Gopi de çok ünlü biri olduğunu ve sarayı olduğunu söyler. Ramji de Ahem’e “Sen tanıyor musun bunu?” diye sorar. Ahem de tadığını söyler. Ramji gazeteyi kenara atıp gider. Gopi ise planları suya düştü diye morali bozulur. Urmila, Ahem’in yeni planından haberdar olduğu için Modi konağına kraliçelerin giydiği kıyafetlerden getirir. Kokila ise aynen şunu söyler; “Bu kıyafetleri asla giymem. Bu kıyafetlerle zengin değil, aksine hizmetçi gibi görünürüm”

Kokila kıyafeti giymediği için Urmila’nın canı çok sıkılır. Gopi ile Ahem de Ramji’nin evinde sözleşmeyi almanın bir yolunu ararlar. Ramji’ye Rani yalanına inandırmak için Gopi yarım gün izin ister. Ramji de “neden izin istiyorsun?” diye sorar. Gopi de Rani’yi çok merak ettiğini ve onunla tanışıp turşularını tattırmak istediğini söyler. Ramji yine tuza düşmez ve şunları söyler. “Bir kere Raşi turşuları benim. Sizler de benim kölemsiniz.. Rani ile tanışmanızı istemiyorum”

Daval de Rani konusunda şansını denese de Ramji hiç de oralı olmaz. Sonunda işin içine Urmila girer. İnsanları etkileme de bir numara olan Urmila sonunda Ramji’yi Rani ile tanışma konusunda ikna etmeyi başarır. Ahem ise bu işe çok sevinir. Jigar, Kokila’nın plan gereği giymesi gereken bir kaç sari getirir. Kokila yapıp yapamayacağı konusunda endişelenir. Bu sırada Raşi odasında Beyaz bir elbise gider. Kendisine Rani diye hitap eder. Kısaca Kokila’nın yapması gereken görevi Raşi yapmak ister. Kokila Raşi’nin ideasına girdiğinde, Raşi’yi beyaz bir elbisenin içinde görür. Saçlarını ve makyajını oldukça farklı bir biçimde yaptığını gören Kokila, Raşi’ye neden bunu yaptığını sorar. Bu sırada içeri Jigar gelir. Bir kaç sari gösterir. Raşi de Rani yalanını inandırmak için yaptıklarını ve kendisini Rani’nin asistanı olarak tanıtacağını söyler.

Meetih de güvenlik görevlisi ile birlikte kapı girişinde yazan Modi konağı yazısını değiştirirler. Rani sarayı yaparlar. Bu değişimi ise Savitha uzaktan izler.

Daval, Ahem, Gopi ve Ramji arabada Rani ile tanışmaya giderler. Henüz konağın Rani sarayına dönüşmesi için ufak tefek işleri olduğu için Daval yolu dolandırarak gider. Sonunda Jigar’dan Ahem’e şu mesaj gelir. “Biz hazırız kardeşim”

Bu mesajı alan Ahem de Daval’a hızlı gitmesini söyler. Daval şifreli konuşmayı anlar ve Modi konağına yönelir. Modi konağında ise kafalarında uydurduğu Rani için Kokila da süslenmektedir. Kokila’nın yani Rani’nin asistanı olarak Raşi de aynı şekilde süslenir.

Kokila Raşi’den Rani olmasını, kendisinin bu işi kıvıramayacağını düşünür. Tam da bu sırada içeriğe siyah takım elbiseli Jigar girer. Ahem ve beraberindekilerin kısa sürede konağa gireceğini, son hazırlıkları yapmasını ister. Ahem ve berberindekiler evin girişine doğru ilerlerken Kokila Ahem’e şu masajı atar; “Oğlum henüz Rani olmaya hazır değilim. Bu işi yapabileceğime de emin değilim” 

Ahem bu mesajı okurken Ramji ve Gopi de kapı girişine gelirler. Kapıda Jigar yakın koruma görevlisi gibi onları durdurur. Niçin geldiklerini sorar. Gopi de Rani’yi çok sevdiğini ve ona turşularını göstermeye geldiklerini söyler. Jigar, randevuları olup olmadığını sorar. Ramji de randevuları olmadığını söyler. Bu defa Urmila Ramji’nin koleksiyon dükkanı olduğunu, Rani hanım da bunu çok sevdiğini söyler. Jigara da salonda beklemelerini, Rani hanıma soracaklarını söyler.

Ramji salonda otururken uzaktaki resme dikkat kesilir. Ramji, Jigar’dan lavaboya gitmek istediğini söyler. Jigar her ne kadar durdurmak istese de yılların hırsızı Jigar’ı atlatıp Ahem ile Gopi’nin düğün resimlerine bakmaya giderken, büyük anne asası ile adamı durdurur.

Kokila aşağıya inip Rani gibi rol yapmaya korkar. Ahem onu telefonla arayıp ikna etmeye çalışır. Ancak Kokila hala hazır değildir. Ramji de artık beklemekten yorulduğu için; “Daha ne kadar bekleyeceğiz Rani’yi” 

Dediği sırada Raşi merdivenlerden aşağıya inip, “Rani’yi beklemekten sıkılan da kim” diyerek merdivenlerden aşağıya iner. Kokila bu işi kıvıramayacağı için Raşi, Rani olarak Ramji ile tanışmaya gelir.

MASUM DİZİSİ HAKKINDA

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 4 Eylül 166. bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de… Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder.

Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir. Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin

Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar

Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Facebook: https://www.facebook.com/kanal7 Kanal 7 Twitter: https://twitter.com/kanal7 Kanal 7

Instagram: https://www.instagram.com/kanal7 Kanal 7 TikTok: @kanal7

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı