Kanal 7 Ömer Döngeloğlu neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu

evilen sunucu Ömer Döngeloğlu Neden Kanal 7’de Yok Ayrıldı mı kovuldu mu? her yerde aranmaya başladı. Kanal 7 ekranlarında uzun yıllardır sahur programı yapan Ömer Döngeloğlu 2020 Ramazan ayında ekranlarda olmayacak. Hal böyle olunca Ömer Döngeloğlu nerede çok merak edildi. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde ele aldık.

Kanal 7 Ömer Döngeloğlu neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu

Kanal 7 Ömer Döngeloğlu neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu çok merak ediliyor. Uzun yıllardır Kanal 7 ekranlarında sahur programı yapan Ömer Döngeloğlu, 2020 Ramazan ayında izleyicisiyle buluşamayacak. Çünkü Kanal 7 sahur programı için Mustafa Karataş ile el sıkıştı. Ancak özellikle sahur programlarında ön plana çıkan Ömer Döngeloğlu'nun neden Kanal 7'den ayrıldığı her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Kanal 7 Ömer Döngeloğlu nerede? 

Ömer Döngeloğlu, bu sezon Kanal 7’de olmayacak. Geçtiğimiz aylarda Döngeloğlu, Umre için Arabistan’a gitmişti. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs nedeniyle döndüğünde uzun süre karantina altında kaldı. Bu durumu göz önünde bulundurduğumuzda Ömer Bey bu nedenle ekranlara çıkmıyor olabilir.

Öte yandan Ömer Döngeloğlu'nun uzun yıllardır sahur programı yapması durumun tekrar eden bir hal almasına neden olmuştur. Bu da izleyicinin başka kanallara geçiş yapmasına neden olmaktadır. Bunu göz önünde bulunduran Kanal 7'de yeni bir kan olarak 2020 yılında sahur programı için Mustafa Karataş Hoca'yı transfer etti.

Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ayrıldı mı? Kovuldu mu

Uzun yıllardır Kanal 7 ekranlarında yayınlanan sahur programları ile dikkatleri çeken ve  herkesin severek izlediği Ömer Döngeloğlu hoca bu sezon Kanal 7 ekranlarında olmayacak. Çünkü Döngeloğlu, yerine kanalda Mustafa Karataş program yapacak. Öte yandan salgın nedeniyle ekranlarda programların azaldığı bu dönemde iftar programlarından ziyade sahur programları öne çıkacaktır.

Ömer Döngeloğlu geri dönecek mi?

Ömer Döngeloğlu, bu sezon olmayacak ama gelecek yıl kanala döner mi henüz belli değil. Kanal 7, Show TV ekranlarında oldukça iyi bir izleyici kitlesi olan Mustafa Karataş'ı transfer ederek yükselişe geçmek istedi. Kanalla el sıkışan Mustafa Karataş ise 2020 yılının Ramazan ayında Kanal 7 ekranlarında olmayı kabul etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 00:48
YORUM EKLE