Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

5 Nisan 2020 Pazar 20:28:01

Kanal D 2. Sayfa neden yok? 2. Sayfa bitti mi? İşte programın akıbeti

Kanal D'nin hafta içi her gün 11:00’da başlayan magazin programı 2. Sayfa kaldırıldı mı? Neden yok? gibi sorular her yerde aranmaya başladı. Çünkü 2. Sayfa 6 Nisan Pazartesi günü Kanal D yayın akışında yoktu. Bu nedenle yayınlanmadı. Neden mi? İşte detaylar…

Kanal D 2. Sayfa neden yok? 2. Sayfa bitti mi kaldırıldı mı? arama motorunda aranmaya başladı. Normalde hafta içi her gün 11:00’da başlayan magazin programı 2. Sayfa, 6 Nisan Pazartesi günü ekranlara gelmedi. Detaylar haberimizin devamında…

2. SAYFA NEDEN YAYINLANMIYOR?

Bu durumu şöyle açıklayalım. Corona virüs nedeniyle birçok dizi ve programın çekim takvimi sekteye uğradı. Dizilerin neredeyse tümünün setleri dururken, bazı programlar da salgın nedeniyle ara verdi. İşte Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu 2. Sayfa da Corona virüs nedeniyle çekim takvimlerini seyrekleştirdi.

2. Sayfa ekibinin aldığı karara göre; program bir süre -corona bitene kadar- hafta içi her gün değil, hafta sonları ekranlara gelecek.

2. SAYFA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? SAAT KAÇTA

2. Sayfa Corona virüs bitene kadar cumartesi ve pazar günleri ekranlara gelecek. Programın hafta sonu yayınlanacağı ilk gün ise 11 Nisan Cumartesi olacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNÜN HABERLERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ÇOK OKUNAN HABERLER

SON HABERLER

Son Dakika Haber

Yukarı