Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Kasım 2020 Çarşamba 12:16:49

Kemal Sunal’ın eşinden ve oğlundan duygulandıran paylaşım

2000 yılında hayatını kaybeden Kemal Sunal’ın kimlikte doğum günü 10 Kasım 1944 olsa da Kemal Sunal, Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygı ve sevgisinden dolayı doğum gününü 11 Kasım’da kutlamayı tercih ediyordu. Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal ve oğlu Ali Sunal sosyal medya üzerinden duygulandıran bir paylaşım ile kutladı.

2000 yılında aniden uçakta geçirdiği kalp krizi sonucunda 56 yaşında hayatını kaybeden ünlü komedyen Kemal Sunal’ın 76. yaş gününü eşi Gül Sunal ve oğlu ünlü komedyen Ali Sunal, Instagram üzerinden duygulandıran bir paylaşım ile kutladı.

Gül Sunal, başarılı komedyen Kemal Sunal’ın son kutladıkları doğum gününde çektirdikleri fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafa baktığımızda anlıyoruz ki, son doğum gününü anaokulunda çocuklarıyla beraber kutlamışlar. Gül Sunal, paylaştığı bu duygusal fotoğrafın altına bir de duygu yüklü bir yazı yazdı. Gül Sunal: “İyi ki doğdun Kemal, iyi ki varsın” notunu yazarken oğlu Ali Sunal’da “Çok özledim çok” diyerek usta sanatçıya olan özlemini dile getirdi.

Gül Sunal’ın Kemal Sunal için Instagram’dan yaptığı doğum günü paylaşımı;

“Kemal, 11 Kasım 1944 tarihinde doğmuş. Annesi şöyle anlatırdı:

Uzun zamandır İkinci Dünya Savaşı nedeniyle elektrikler kesilmişti. Kemal doğdu ve elektrikler geldi. Adını ‘Işık’ koymak istedik ama ebe ‘Bu bebek boylu, poslu, ağırbaşlı bir delikanlı olacak’ deyince ‘Kemal olsun’ dedik. Hazırladığımız kundağa sığmadı. Hakikaten uzun boylu ve iri bir bebekti, hiç ağlamazdı. Sakin ve huzurlu büyüdü. Kemal ismi, kişisel hırslarından arınmış ve evrende bütünleşmiş kimse. Bu kimse insanın dünyada var olma amacına ulaşmıştır. Bilgi, erdem yönünden erginlik, eksiksizlik, olgunluk, yetkinlik’ diye anlamlandırılıyor. Bu isim kendisine o kadar yakışıyordu ki. İlk tanıştığımda doğum gününü kutlamayı pek sevmezdi. Evliliğimizden hemen sonraki doğum gününü çok güzel bir partiyle kutladık. Çok mutlu olmuştu. Çocuklar küçükken evde, ailece kutlamayı tercih etti hep. Biz bize, o küçük pastayı keserken bile mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yaşamayı ve yaşadığı her şeyi o kadar çok seviyordu ki. Çocuklar büyüyünce babalarına sürpriz doğum günleri yapmak, onu sevindirmek arzusuyla program yapmaya başladılar. Kemal, dışarıda yemek yemeyi pek tercih etmezdi. Biz de evde bir defa da sadece komedyen arkadaşları vb. güzel doğum günü davetleri yaptık. O kadar hoşuna gidiyordu ki evde sevdiklerini ağırlamak. En son doğum gününü bizim (Gül Sunal Anaokulu’nda) çocuklarla kutlamak istedi. Ve öyle yaptık.”

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’da Instagram hesabından şu sözleri paylaştı; “Canım babam güzel babam çocuk babam yaramaz babam aşkım babam melek babam… iyi ki doğdun iyi ki varsın benim iyi kalpli kahramanım … çok özledim çok.” diyerek babasına olan özlemini ve sevgisini dile getirdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı