Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

25 Aralık 2020 Cuma 23:25:17

Kırmızı Oda 17. bölüm izle TV8 25 Aralık Kırmızı Oda son bölüm izle Boncuk hikayesi bitiyor mu

Kırmızı Oda 17. bölüm izle. Kırmızı Oda 17. bölüm tek parça izle! 25 Aralık Kırmızı Oda son bölüm izle. 25 Aralık 2020 Kırmızı Oda son bölüm izle! Kırmızı Oda yeni bölüm izle. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda yeni bölümü izle! Kırmızı Oda 25 Aralık cuma son bölüm tamamı izle! Kırmızı Oda 25 Aralık yeni bölüm izle!

Kırmızı Oda 17. bölüm izle. Kırmızı Oda 17. bölüm tek parça izle! 25 Aralık Kırmızı Oda son bölüm izle. 25 Aralık 2020 Kırmızı Oda son bölüm izle! Kırmızı Oda yeni bölüm izle. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda yeni bölümü izle! Kırmızı Oda 25 Aralık cuma son bölüm tamamı izle! Kırmızı Oda 25 Aralık yeni bölüm izle!

Kırmızı Oda 17. bölüm izle TV8 25 Aralık

Kırmızı Oda 17. bölüm izle! Kırmızı Oda TV8 yeni bölüm izle. Kırmızı Oda son bölüm izle! Kırmızı Oda Boncuk hikayesi! Kırmızı Oda yeni bölüm seyret! Kırmızı Oda 17. bölüm izle! Kırmızı Oda 25 aralık son bölüm izle! Kırmızı Oda yeni bölüm seyret! Kırmızı Oda 25 Aralık 2020 son bölüm seyret! Kırmızı Oda 17. bölüm tamamı izle!

TV8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda 17. bölümüyle yayınlandı! 25 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’da izleyicisiyle buluşan Kırmızı Oda 17. bölümü an itibariyle bitti. Kırmızı Oda 17. bölümü izleyemeyen ve yeniden izlemek isteyen diziseverler ise araştırmalara başladılar. Psikolog rolündeki Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda’nın yeni bölümü de izleyiciyi heyecanlandırdı! Her hafta heyecan dolu, duygusal ve gerilim içerikli bölümleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kırmızı Oda dizisinin 25 Aralık yeni bölümü merak ediliyor. TV8’in sevilen, reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda 17. bölüm izle seçeneğiyle haberimizde sizlerle…

TV8 ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlayan Kırmızı Oda dizisi 17. bölümüyle bu akşam yayınlandı! 25 Aralık Cuma akşamı saat 20:00’da 17. bölümüyle izleyicisiyle buluşan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü heyecan dolu anlara sahne oldu. Kırmızı Oda 17. bölüme Boncuk’un hikayesi damgasını vurdu! Doktor Hanım’la geçmişte yolculuğa çıkan Boncuk, başka biriyle evlendirileceği günün geldiğine tüm benliğiyle inanmaktadır. Piraye Doktor ise yaşananlardan sonra Doktor Deniz’e mesafeli davranmaktadır. Öte yandan Doktor Ayşe de sıkıntısını Doktor Hanım’la paylaşıp paylaşmamakta kararsız da olsa sonunda cesaretini toplayarak soluğu onun yanında alır.

Gerçek hayatlardan kesitler sunan Kırmızı Oda dizisinin 17. bölümünde bu kez yeni karakter olarak Kumru’nun sorunları ele alınıyor. Sürükleyici ve gerilim dolu hikayeleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kırmızı Oda dizisinin 17. bölümü için araştırmalar da sürüyor. Kırmızı Oda 17. bölümde neler yaşandı? TV8 Kırmızı Oda 17. bölüm 25 Aralık yeni bölüm izle seçenekleri haberimizin devamında sizlerle…

Kırmızı Oda 17. bölüm İzle! TV8 Kırmızı Oda 25 Aralık Bölümü İzle

Kırmızı Oda 17. bölümünde Boncuk Doktor Hanım’a benliğini açtı. Doktor Hanım Boncuk’a “Senin hiç hayalinde biri var mı?” Diye soruyor. Boncuk (Burcu Biricik) yeni koca için hayalindeki kişinin kim olduğunu sorgulamaya başlıyor. Paranoyak sorularla Doktor Hanım’a tepki gösteren Boncuk yine de sorgulamaya başlamıştır! Boncuk terapide büyük bir duygu patlaması yaşayarak Doktor Hanım’a sarılıyor. Doktor Hanım, Boncuk’un anlatmadığı şeyi de yakalıyor! Bakalım Boncuk sırrını Doktor Hanım’la paylaşacak mı? Selvi ise geçmişten bugüne yaşadığı acılarla yüzleşmeye devam ediyor. Ölen çocuğunun mezarında feryat eden Selvi, ölmeyi diliyor.

Hediye Öz Annesiyle Hesaplaştı

Hediye Doktor Piraye ile görüşmesinde kardeşleriyle ilk defa bugün görüştüğünü söylüyor! 6 kardeşini daha ilk kez tanıdığını söyleyen Hediye, neden sadece kendisinden vazgeçildiğini sorguluyor. Öz annesinden neden 6 kardeşin içinde kendisinden vazgeçildiğinin hesabını soruyor! Hediye, öz annesinin yanına gitti. Kendisinden helallik alma bahanesiyle görüşmeye başlayan Hediye, kimliğini açıklamadan öz annesinin ağzından laf almaya çalıştı. Sonunda da kimliğini açıkladı.

Boncuk’un Görünmeyen Dedeleri

Boncuk günlük hayatında sadece kendisinin gördüğü “dedeler” yüzünden başını belaya sokuyor. 3 sarıklı beyaz sakallı dedeyle birlikte yaşayan Boncuk, Doktor Hanım’la görüşüyor. Terapide Doktor Hanım Boncuk’u çözmeye çalışıyor. Boncuk, Doktor Hanım’a yaşadıklarını anlatıyor. Bu gece kendisini almaya gelmediklerini söyleyen Boncuk, Doktor Hanım’la helalleştiğini de hatırlatıyor. O gece Boncuk gelinlikle içeride otururken Sadık odaya giriyor. Sadık ve Boncuk’un ablası gelinlikle odada oturan Boncuk’u ikna etmeye çalışırken bir o kadar da korkmuşlardır. Sadık Boncuk’u zar zor tutabilmiştir.

Selvi Yiğit’iyle Yüzleşiyor

Doktor Hanım’la görüşen Selvi, Yiğit’in okulunu yıllar sonra ziyaret ediyor. Bahçesinde koştuğu, yollarında yürüdüğü okulu ziyaretinde duygusal anlar yaşayan Selvi, izleyicinin en etkilendiği sahnelerden birinde yer aldı. Selvi hayatını kaybeden oğlu Yiğit’e “Sonunda geldim okuluna” diyor. Yiğit, Selvi’nin hayalinde o sıralarda oturuyor. Bu ziyaret Selvi’ye iyi geliyor.

Kırmızı Oda 18. Bölüm Fragmanı İzle!

Kırmızı Oda 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusunun yanıtı araştırılıyor. TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kırmızı Oda 18. bölüm fragmanı yayınlandığında sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı