Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

9 Ekim 2020 Cuma 22:00:36

Kırmızı Oda Melek kimdir? ölmedi mi? Meliha'nın kızı Melek yaşıyor mu?

 Kırmızı Oda dizisinde herkesi üzen bir karakter olan Meliha'nın Kızı Melek öldü mü? soruları dizinin yayınlanan son bölümü ile birlikte çok meraklı araştırılıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi son bölümlerinde Meliha ve kızı Melek çok konuşulmak tayken Doktor hanımın geçtiğimiz bölümde Meliha'nın itirafları kızım melek'in nasıl öldüğü çok merak edilmişti. Çıkan yangında Meliha ve kızının başına gelen olaylar sonrasında  kızı Melek'in yanarak öldüğünü Meliha açıklamıştı Peki kırmızı oda Melek öldü mü kırmızı Oda Meliha'nın Kızı Melek kimdir?

 Kırmızı Oda dizisinde herkesi üzen bir karakter olan Meliha’nın Kızı Melek öldü mü? soruları dizinin yayınlanan son bölümü ile birlikte çok meraklı araştırılıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi son bölümlerinde Meliha ve kızı Melek çok konuşulmak tayken Doktor hanımın geçtiğimiz bölümde Meliha’nın itirafları kızım melek’in nasıl öldüğü çok merak edilmişti. Çıkan yangında Meliha ve kızının başına gelen olaylar sonrasında  kızı Melek’in yanarak öldüğünü Meliha açıklamıştı Peki kırmızı oda Melek öldü mü kırmızı Oda Meliha’nın Kızı Melek kimdir?

Geçtiğimiz hafta Kırmızı Oda dizisinde Meliha karakterinin Kızı Melek yangında yanarak Can verdiğini izledik. Meliha’nın Kızı Melek öldü mü? Soruları şu sıralar çok sorulurken Meliha karakterinin kızı Melek gerçek hayatta kimdir? Nilsu Yılmaz kimdir? sorusunun cevabı sizlerle

Kırmızı Oda Melek rolüne Nilsu Yılmaz hayat vermektedir. Daha önce “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Dilruba karakteriyle dikkat çeken güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Nilsu Yılmaz daha önce “Ufak tefek Cinayetler”, “20 Dakika”, “Davetsiz Misafir” adlı yapımlarda rol alan oyuncu Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı