Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi seti nerede? İstanbul'un hangi semtinde

TV8'in yepyeni dizisi Kırmızı Oda'nın ilk bölümüne saatler kaldı. Herkesin büyük bir heyecanla beklediği Kırmızı Oda dizisi 4 Eylül Cuma ekranlara merhaba diyecek. Birbirinden ilginç hikayelerin anlatılacağı dizi çok merak edilirken, Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi seti nerede? İstanbul'un hangi semtinde her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde derledik.

Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi seti nerede? İstanbul'un hangi semtinde

TV8 ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Oda 4 Eylül Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Binnur Kaya'nın başrolünde oynadığı dizide gerçek hayat öyküleri ele alınacak. Tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Herkes Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi seti nerede? İstanbul'un hangi semtinde sorularına yanıt arıyor.

 Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin kadrosunda Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan bulunuyor. Peki Kırmızı Oda hangi semtte çekiliyor? Psikiyatri kliniği nerede?

Kırmızı Oda dizisi nerede çekiliyor?

Kırmızı Oda dizisi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Çekimler birçok farklı semtte yapılırken Beykoz, Üsküdar ilçelerinde çeşitli mekanlar kullanılıyor. Öte yandan bazı sahneler de Ortaköy civarında çekilmiş.

Dizide belirtilen mekanlar dışında boğaz manzaralı alanlar ve özellikle Üsküdar sahilinde pek çok mekan dizi için kullanılıyor. Kırmızı Oda, Çamlıca Tepesi ve Şile sahillerinde de sete çıkıyor.

Kırmızı Oda psikiyatri kliniği nerede?

Dizide Binnur Kaya'nın psikiyatri kliniği nerede çok merak edildi. Kırmızı Oda dizisindeki psikiyatri kliniği sahneleri ise Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekiliyor. 

Kırmızı Oda oyuncuları ve konusu nedir?

Binnur Kaya

Tülin Özen

Meriç Aral

Burak Sevinç

Gülçin Kültür

Baran Arslan

Canberk Gültekin

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!

YORUM EKLE