Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Ocak 2021 Salı 00:54:39

Son Güncelleme: 12/01/2021 00:54:24

Konuşanlar İzle Exxen Son Bölüm Hasan Can Kaya Konuşanlar Yeni Bölüm Yayında

Youtube dünyasının son dönemlerde en çok konuştuğu isimler arasında yer alan Hasan Can Kaya artık Exxen platformunda yer alacak. 2020 yılının başlarında Youtube üzerinden yayın yapmaya başlayan senarist ve komedyen Konuşanlar isimli programı ile birlikte isminden söz ettirmeyi başarmıştır. 2020 Aralık ayında yeni dijital yayın platformu olan Exxen’e taşınmıştır.

Acun Ilıcalı son dönemlere damga vuracak olan bir yenilik yaparak yeni bir dijital yayın platformu oluşturmaya başlamıştır. Exxen isimli yayın platformu içerisinde yer alan birçok program ve dizi izleyicilerin meraklanmasını sağlamıştır. Acun Ilıcalı bu döneme dek yaptığı çalışmalar ile isminden sıklıkla söz ettirirken birçok kişinin de ünlü olmasını veya daha da başarılı olmasını sağlamıştır. Potansiyel bir yetenek olarak gördüğü birçok kişiye farklı alanlarda ve çalışmalarda görev veren Acun bu sayede kaliteli işlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli komedi tiyatro programından birçok isimle çalışan Acun Ilıcalı, sahibi olduğu Tv8 kanalında program imkânı da sunmuştur. Başarılı çalışmaları ile yurtdışında başarılı olan konseptleri ülkemize getirmeyi başarmıştır.

Yeni yılla birlikte yayın hayatına başlayacak olan Exxen içerisinde programlara ve dizilere yer verilecek. Youtube üzerinde büyük bir kitleye ulaşan Hasan Can Kaya da platform içerisinde yer alacak. Konuşanlar isimli programı ile farklı bir konsepte imza atan senarist ve komedyen Acun Ilıcalı tarafından beğenilerek platforma dâhil edilmiştir.

Konuşanlar Yeni Dijital Platform Exxen’de!

2020 yılının başında ve ortalarında Youtube’da kurmuş olduğu kanal ile birlikte isminden sıklıkla söz ettiren Hasan Can Kaya kaliteli programı ile birlikte birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Konuşanlar isimli program ile birlikte uzun süre boyunca trendler arasında yer almayı başarmıştır. Türkiye’de en çok izlenen kanallar arasında yer almıştır.

Konuşanlar programı, komedi üzerine kurulmuş olan bir programdır. Hasan Can Kaya tarafından kurulmuş olan bu programın sunucusu yine kendisidir. Program içerisinde biletli seyirciler yer almaktadır. Konuşma hakkı isteyen herkes dilediğini söyleyebilir ve farklı hikâyesi ile dikkat çekebilir. İzleyiciler arasında en çok reaksiyon alan kişiler ise ‘’Konuşanlar’’ tahtasına adını yazdırarak o programın anlatıcıları arasında yer alabilmektedir. Hayatları ile ilgili komik olayları anlatan konuşanlar günün en çok konuşanı olabilmek için mücadele gösterir. Komik ve eğlenceli bir program olarak dikkat çeken Konuşanlar Exxen platformunda yer bulmuştur.

Hasan Can Kaya Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen senarist ve komedyen son dönemlerde isminden sıklıkla söz ettirmektedir.  1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senarist olarak görev yapmıştır. Senarist grubundaki diğer arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya başlamıştır. Leman Kültür Beşiktaş’ta stand-up yapmaya başlayan Hasan Can Kaya, Ocak 2020’de Konuşanlar isimli talk show programının çekimlerine başladı.

Konuşanlar programının büyük bir sükse yaratması ile birlikte Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’e transfer edilmiştir. Exxen platformuna geçmesi ile birlikte Youtube üzerinde yer alan bütün Konuşanlar bölümleri kaldırılmıştır. Büyük bir tepki almasına sebep olan bu durum sonucunda bir değişiklik meydana gelmemiştir.

Konuşanlar programının bir bölümünde diş hekimliği mesleği ile ilgili ‘’dandik meslek’’ yorumunda bulunması birçok kişinin tepki vermesine sebep olmuştu. Gelen tepkilerin ardından ilgili kısmı kesmiştir ve yeniden kanala yüklemiştir. Bölümler Youtube üzerinden kaldırıldıktan sonra kanala bone sayısı da önemli ölçüde düşmüştür.

Hasan Can Kaya’nın birçok komedi programında görev yapan Sultan San isimli bir kadınla ilişkisi vardır.

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

    Bir cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Yukarı