Kredi ve Kredi Kartı Borcu olan vatandaşlara 15 bin TL Faizsiz 1 Yıl Geri Ödemesiz hibe destek verilecek!

erd

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ve düğmeye basıldı! Kredi ve Kredi Kartı borcu olanlara yapılacak destek belli oldu! Kredi ve Kredi Kartı borcunu ödeyemeyen vatandaşlara 15 bin TL Faizsiz 1 yıl geri ödemesiz hibe desteği sağlanacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan Ekonomi Reform paketi kapsamında 15 bin TL faizsiz 1 yıl geri ödemesiz hibe desteğini 3 gün önceden müjde diye duyuracağı ve yaklaşık 15 gün içinde açıklanacağı öğrenildi!

Ekonomik ve Yargısal reform paketi detayları belli oldu!

Dün Kabine toplantısı sonrası Ekonomik ve yargısal reform açıklamaları yapan Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşların kredi ve kredi kartı borçlarını çok rahatlatacak bir adım atıyor! Ekonomi’de büyüme, istikrar ve istihdam olmak üzere seferberlik başlatan hükümet en çok kredi ve kredi kartı borçlularını sevindirecek!

En önemli açıklama borçlulara gelecek!

Ödeme durumu olmayan vatandaşlara hükümetten destek geliyor! Masada yer alan reformlardan biri vatandaşın kredi, kredi kartı borçlarını ertelemek geliyor! Devlet tarafından başvuran herkese 15 bin TL nakit ödeme verilecek!

Vatandaş, Esnaf ve Küçük işletmeler için seferberlik!

Kredi ve Kredi kartı borçlarını ertelemek için hükümet Kamu Bankaları, SGK ve PTT’den destek alacak! Faizsiz olarak ödenmesi için var gücüyla çalışan hükümet sadece “Yeniden Yapılandırma Taksitlerinde” kullanılabilecek bir ödeme yöntemi sunuyor! Özellikle Vatandaş, Küçük işletmeler ve esnaf yüzünü güldürecek 15 bin TL ödeme için tarih belli oldu!

Yeniden yapılandırma taksitlerinde kullanılabilecek ödeme!

15 bin TL ödemeleri için vatandaşın parayı eline alamama ihtimali var! Başvuranlara 15 bin TL Kredi, Kredi kartı ve borç yapılandırma ödemelerin de kullanılabilecek! Borcunuz olan bankaya borçlarınız kapanacak, size ödenen Kamu Bankası, PTT yada SGK faizsiz bir şekilde 1 yıl sonunda ödeme yapabileceksiniz!

Erdoğan 2 hafta dedi!

Ekonomi Reform paketinin açıklanmasına 2 hafta kaldı! Recep Tayyip Erdoğan 2 hafta içinde Ekonomik Reform paketini duyuruacak. Çok ince çalışılan ve tüm vatandaşların düşünüldüğü herkesin mutlu olacağı açıklama geliyor!

Yorumlar kapalı.