Kurtlar Vadisi Kaos için Kenan İmirzalıoğlu partner Serenay Sarıkaya!

serenay-kenna

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Panafilm’den dev destek! Panafilm Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için sürpriz isme teklif yaptı! Şu sıralar tatilde olan ve projeleri birer birer ertelenen Serenay Sarıkaya ajan olarak setlere dönüyor! Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde Kenan İmirzalıoğlu haberini ilk duyuran ilan365, yeni kadın başrol oyuncusunu da ilk kez açıklıyor!

Kenan İmirzalıoğlu tamam demişti!

Kurtlar Vadisi için erkek başrol oyuncu olarak Kenan İmirzalıoğlu ile her konuda anlaşılmış, İmirzalıoğlu dizi için Kim Milyoner Olmak İster dizisini bırakmıştı! Şimdi Kurtlar Vadisi sete çıkmaya hazırlanırken kadın başrol oyuncusu da belli olarak yayın hayatına başlayacak!

Sürpriz isim Serenay Sarıkaya!

Kurtlar Vadisi bambaşka bir boyutta bambaşka bir dizi olarak yayın hayatına başlayacak. Kurtlar Vadisi dizisinde Kenan İmirzalıoğlu partneri Serenay Sarıkaya oluyor! Serenay Sarıkaya en son sinema filmi için aylardır bekleyişe yıla dönmüş, çekimler başlamayınca soluğu Maldivlerde almıştı.

Serenay Sarıkaya ajan olacak!

Serenay Sarıkaya Kurtlar Vadisi düşman olarak gelecek ancak aşkı düşmanlığın önüne geçecek. Yıllardır özel bir görev için yetiştirilen ve KGT çökertmek için yetiştirilen ancak Kenan’ı görünce herşeyin değişeceği rol Serenay Sarıkaya’nın oldu!

Necati Şaşmaz bomba gibi geliyor!

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterinin sahibi Necati Şaşmaz, dizinin hem yönetmeni hem senaristi hem başrolü olarak sezona başlayacak. Polat Alemdar az görünecek, Necati Şaşmaz bu sefer daha çok yönetmenlik koltuğun oturacak. Kenen İmirzalıoğlu’nu ikna etmesi oldukça zor olan ve aylar süren Necati Şaşmaz, Serenay Sarıkaya’yı ikna etmesi o kadar uzun sürmediği öğrenildi!

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak?

Star TV ile tüm anlaşmaları yapan ve el sıkışan Kurtlar Vadisi ekibi, başrolleri çok zor ikna ettiği için onlara ayak uydurmak zorunda. Kenan ve Serenay gibi iki yıldızın başrolünde olacağı Kurtlar Vadisi dizisinde iki isim de kendi şartları sunuyor. Büyük başrol oynatmanın zorluğunu yaşayan yapım ekibi Nisan gibi sete çıkarsa Mayıs’ta 5 bölüm ekrana gelecek. Ancak çıkmazsa yüksek ihtimalle sevilen dizi Eylül ayına kalacak!

 

Yorumlar kapalı.