Gündem

Kurtlar Vadisi Kaos Show TV’de! Resmen başlıyor! Necati Şaşmaz açıkladı

Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi geri dönüyor! Uzun yıllardır televizyonda yeniden yayınlanması beklenen Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili beklenen açıklama geldi. Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle yeniden izleyicisiyle buluşuyor. Kurtlar Vadisi tutkunları şimdi merakla araştırmalara başladılar. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Show TV ile anlaşması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos 2021’de ekranlarda. Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili Necati Şaşmaz ne dedi? Kurtlar Vadisi Kaos tüm detaylarıyla haberimizde sizlerle…

Türk televizyonlarının efsanevi dizisi Kurtlar Vadisi, 2021 yılında geri dönüyor! Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden başlayacak Kurtlar Vadisi’nin kanalı ve tarihi bile belli oldu. İzleyiciler de merakla Kurtlar Vadisi Kaos için araştırmalara başladılar. Osman Sınav döneminden bu yana Pana Film yapımcılığında televizyona damgasını vuran Kurtlar Vadisi, 2021 yılında yepyeni senaryo ve oyuncu kadrosuyla izleyici karşısına çıkacak. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Kaos senaryosu ne olacak, oyuncu kadrosunda kimler var? Kurtlar Vadisi Kaos dizisine dair tüm detaylar haberimizde sizlerle…

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinin Tarihi ve Kanalı Belli Oldu!

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak! Kurtlar Vadisi Kaos’un 2021 yılı Şubat ayında ilk bölümüyle ekranlara gelmesi bekleniyor. Necati Şaşmaz’ın Polat Alemdar karakteriyle hafızalara kazındığı Kurtlar Vadisi dizisinin yeni efsanesi Şubat ayında başlayacak. Kurtlar Vadisi Kaos tanıtım ve 1. bölüm fragmanının ise Ocak ayının ortalarına doğru yayınlanması planlanıyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları

Kurtlar Vadisi’nin efsanevi karakteri Polat Alemdar’a hayat veren Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde de başrol oynayacağı belirtildi. Necati Şaşmaz, Polat Alemdar karakteriyle birlikte Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle geri dönüyor! Ancak Kurtlar Vadisi Kaos’ta yer alacak diğer oyuncular ve dizinin oyuncu kadrosundaki değişiklikler henüz açıklanmadı.

Kurtlar Vadisi izleyicileri, Abdulhey, Memati, Bulut, Çakır vb. diziyle özdeşleşen pek çok karakterin geri dönmesini istiyorlar. Ancak bu pek ihtimal dahilinde gözükmüyor. Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygur’un dönebileceği konuşulsa da Çakır karakteriyle izlediğimiz Oktay Kaynarca an itibariyel Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da başrol olarak yer alıyor. Bu nedenle de Çakır karakterinin diziye dönmesi imkansız gözüküyor. Öte yandan Cahit, Erhan, Abdulhey gibi karakterlerin Kurtlar Vadisi Kaos’Ta yer alabileceği konuşuluyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Show TV’de!

Daha önce Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve 1 Ocak 2021’de henüz yeni yayına giren Exxen platformunda yayınlanacağı iddia edilen Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Show TV ekranlarında yayınlanacağı öğrenildi. Yapımcı şirket daha önce Exxen ve Netflix gibi dijital platformlarda KUrtlar Vadisi’nin yayımlanacağı iddialarını reddetmişti. Kurtlar Vadisi Kaos dizisi televizyonda Show TV’de izleyicisiyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir